Laisvalaikis

10 įdomių faktų apie viską pasaulyje, kuriuos ne visi žino

  1. Įžymybės, pavargusios nuo pastovaus paparacių kišimosi į jų gyvenimą, naudoja šalikus, kurie gadina įkyriems fotografams kadrus.
  2. Tibete auginami juodi deimantiniai obuoliai. Viduje jie tokios pat spalvos kaip ir paprasti.
  3. Taip lėktuve gabena arklius.
  4. Ar jus kada nors buvo užpuolęs medis? Šį augalą su spygliais vadina „medžiu-dinamitu“ arba „sprogstančiu medžiu“.

Iš tiesų tai – hura, vienas pavojingiausių augalų pasaulyje. Ne tik todėl, kad turi spyglius, jis dar ir nuodingas. Subrendę jo vaisiai natūraliai sprogsta ir sėklos gali nulėkti 100 m.

  1. Ne, tai ne prekė iš pokštų krautuvėlės, o specialūs akiniai su dioptrijomis žmonėms, kurių regėjimas –20
  2. Iki 1920 m Angijoje buvo darbas, kuris vadinosi „knocker-up“. Jo esmė buvo žadinti žmones į darbą. Jie beldė į pirmųjų aukštų langus ir duris, viršutinius pasiekdavo „spjaudyklių“ pagalba.
  3. Ohajo valstijos universitete yra takeliai, bet jie buvo iškloti pagal studentų maršrutus, kurie vaikščiojo ten kadaise.
  4. Indijos mieste Čerapundži yra kabantys tiltai iš šaknų, sukurti praktiškai pačios gamtos. Khasi tautos gentys, kurios gyvena šioje teritorijoje, daro gyvus tiltus. Pirmos užuominos apie tokius tiltus datuojamos 1844 m.
  5. Japonų policininkai šaudo dažais į mašinas ir žmones, kad juos identifikuotų. Taip kiti policininkai žinos, kas nusikaltėlis.
  6. Kinijoje yra ginkmedis, kuriam daugiau nei 1000 metų. Rudenį jis paverčia žemę po savimi geltonu apklotu. Tūkstančiai turistų suvažiuoja kasmet, kad pasigrožėtų gamtos stebuklu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page