Laisvalaikis

12 keisčiausių vestuvinių suknelių, kurios jus tikrai apstulbins!

Vestuvės kiekvienai merginai – viena svarbiausių dienų jos gyvenime. Tą dieną daugumai norisi apsivilkti gražią baltą suknelę. Visgi yra nuotakų, kurios tuoktuvių dieną nori šiek tiek kitus šokiruoti. Greičiausia svečiams jų šventė tikrai įsiminė.

Suknia-tortas

Puiki ir biudžetinė mintis. Galima sutaupyti ir suknelei, ir vestuviniam gardėsiui. Tiesa, ką daryti svečiams, kai jie suknelę suvalgys?

Kokonas

Greičiausia tai – aliuzija į tai, kad iki vestuvių mergina gyveno kokone. O po santuokos ji pavirs į gražų drugelį. Na, mažų mažiausiai, jaunikis taip svajoja.

Suknelė iš balionų

Atsargiai! Šis apdaras tiks toms, kurios sveria daugiau kaip keturiasdešimt kilogramų. Lieknos merginos gali nuskristi.

Kamufliažas

Vestuvėse galima žaisti slėpynių arba žaidimą „surask nuotaką‟.

Suknelė-zombis

Ši suknelė tiks serialo „Vaikščiojantys numirėliai‟ mėgėjoms.

„Kruvinoji Merė‟

Puikus apdaras, jei jūsų vestuvės yra spalio 31 d., tai yra per Helouvyną.

Tikra patriotė

Tuoktis tik su vėliava. Na, arba apsirengusi vėliava.

Viskas svečiams

Suknelės-torto variantas. Jei gaila išlaidauti brangiems skanėstams, svečius galima maitinti keksiukais. O visos suknelės tikrai nesuvalgys.

 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page