Idomybes

10 metų nesikirpęs paauglys pribloškė kirpėją. Kirpėjas prisipažino, kad atlikta procedūra jam priminė bulvės lupimą

Paauglys iš Anglijos Wayne Tomas nesikirpo plaukų 10 metų, nes bandė būti panašus į banglentininką. Tėvai nuo 4 metų negalėjo sūnaus įkalbėti apsilankyti pas kirpėją.

Plaukų jis neprižiūrėjo, retai kada plovė ir šukavo, o per laiką garbanos ėmė veltis. Mokytojai mokykloje nuolat Wayne’ui darė pastabas dėl nevalyvos išvaizdos. Bėgant metams berniukas ėmė bijoti kirpyklų.

Galiausiai tėvai privertė sūnų nueiti į kirpyklą. Stilistas labai nustebo, kokios baisios būklės buvo paauglio plaukai ir galvos oda. Jis net suabejojo savo jėgomis, kad gali nesusitvarkyti su šia užduotimi.

Pirmiausia nuo berniuko galvos jam reikėjo pašalinti susidariusius sukietėjimus, po kuriais ir buvo plaukai.

Ir tada galėjo imti kirpti susivėlusius plaukus. Kirpėjas prisipažino, kad atlikta procedūra jam priminė bulvės lupimą.

Paauglys nustebo, kai po kirpimo jis save pamatė veidrodyje. Galiausiai stilistas patarė berniukui, kaip teisingai prižiūrėti savo plaukus, kad atsiaugintų ilgą ir gražią šukuoseną.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page