Gyvūnai

10 neįtikėtinų gyvūnų,kurių egzistavimu sunku patikėti!

Gyvūnai – mūsų planetos dalis. Jie atrodo labai įvairiai: kai kas šliaužia, kažkas rieda, kiti  turi dyglius ir t.t. Juos galima mylėti ar nemylėti, bet faktas yra faktas: nuo faunos nepabėgsi. Todėl. kad gyventi mums reikia vienoje planetoje ir su pavojingais, ir su siaubą keliančiais gyvūnais.

Pavyzdžiui skolopendra. Blogesnė už pavadinimą tik jos išvaizda. Ilga, su čiuptuvėliais ir pavojinga kirmėlė – tai tik labai maža dalis, ką jūs apie ją žinote. Pasirodo, mes ne viską žinojome. Kai kurios skolopendrų rūšys gali netgi pagauti skrendantį šikšnosparnį. Ar dar kas nors norės pasipainioti jai kelyje? Tikrai ne.

O vėžlys? Ta s pats, vardu Nataša, su akiniais iš Kinijos. Mieli gyvūnai, kai kas juos net turi namuose, kaip augintinius. Išmintingi ir lėti – gerai, mes sutinkame. Bet tai, kad jie yra plėšrūnai, mes tikrai nežinojome. Tik pažvelkite į šiuos kadrus, kaip vėžlių atakuojamas, žūsta balandis. Košmaras!

Žiūrėkite video, sužinokite daug naujo, siųskite draugams! Jiems taip pat bus įdomu!

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page