Idomybes

10 nuostabių namų, kuriuos pastatė architektai juokdariai

Kiekvienam kartais norisi pakvailioti arba pajuokauti. Architektai nėra išimtis. Jų juokai įgyvendinami pastatuose, kuriuos jie kuria. Patys kūriniai dažnai tampa vietos garsenybėmis ir traukia turistus.

Storas namas, Austrija

Namas yra vienas iš šiuolaikinio meno muziejaus Vienoje eksponatų. Jis įkūnija nenumaldomą norą valgyti. Jį 2003 m. jį sukūrė architektas Ervinas Vurmas.

Išprotėjęs namas, Vietnamas

Tai Dalato mieste esantis viešbutis, kuris atrodo kaip labirintų medis be tiesių linijų. Šio stebuklo kūrėjas vardu Chang Na.

Kreivas namas, Lenkija

Galima pagalvoti, kad į namą žiūri per kreivą veidrodį. Čia nėra nė vieno teisaus kampo. Namą pastatė 2004 m. architektai Zalevskis ir Gotičeskis istoriniame Sopoto mieste.

Namas krepšys, JAV

Neįprastą statinį 1997 m. pastatė amerikiečių bendrovei, kuri prekiavo poilsio, įskaitant ir krepšius, prekėmis.

Šokantis namas, Čekija

Namas seniai tapo viena iš Prahos vizitinių kortelių. Pastatas pastatytas 1996 m. Architektai Miluničius ir Geris akmenyje įkūnijo šokėjus Gigi Rogers ir Fredą Astaire.

Namas mašina, Austrija

Mėgstamas architekto Folgraito modelis – „Wolkswagen‟ vabalas. Būtent jį architektas įamžino savo darbe.

Namas ataka, Austrija

Ir vėl – architektas Vurmas, ir vėl – Šiuolaikinio meno muziejus. Šis kūrinys įamžina sunkumą miesto architektūroje suderinti įvairių stilių pastatus.

Namas kriauklė, Meksika

Broliai Okampo iš tiesų sukūrė namą iš kriauklių ir koralų nuolaužų. Taip architektai nusprendė parodyti žmogaus ir gamtos vientisumą.

Namas riedulys, Portugalija

Kitoje Atlanto pusėje pagalvojo apie žmogaus pabėgimą nuo miesto šurmulio. Taip Viktorui Rodrigersui kilo mintis pastatyti namą dideliame akmenyje.

Namas batas, JAV

Namas buvo sugalvotas kaip verslininko, batų parduotuvių savininko, reklama. Dabar ten įrengta kavinė.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page