Laisvalaikis

10 požymių, kad pavargo ne kūnas, o jūsų siela

1. Viskas, ko jums norisi visos dienos bėgyje – tai pailsėti ir prigulti, nors trumpam. Jūs dažnai prisėdate pailsėti, stengiatės nusnausti pirmu pasitaikiusiu atveju, jums rytais sunku keltis iš lovos.

2. Jūs jaučiate skausmingus pojūčius visame jūsų kūne. Jūs galite jausti įtampą, galvos svaigimą, skausmą skrandyje, išplaukusį regėjimą ir galvos skausmus – netikėtai ir be jokių priežasčių.

3. Kai kas nors klausia jūsų, kas jums ne taip, jūs net nežinote, ką į tai atsakyti. Jūs tiksliai nežinote, ką būtent jūs dabar jaučiate. Žinote, kad vyksta kažkas sudėtingo ir gilaus, tačiau jūs negalite paaiškinti, kodėl jūs jaučiatės būtent taip, o ne kitaip, ir jau tuo labiau – kodėl jūs niekaip negalite išsikapstyti iš šios būsenos.

4. Jūs dažnai jaučiatės sudaužytas į gabalėlius ir dezorientuotas dėl to, kad sutriko sinchronizacija tarp jūsų kūno ir sielos.

5. Visos jūsų emocijos sustiprėja – ir pozityvios, ir negatyvios. Jūs tampate neįtikėtinai emocingu žmogumi, ir galite net pradėti netikėtai verkti be kažkokių matomų priežasčių. Nuotaikų svyravimai jums tampa įprasti.

6. Jūs pastoviai jaučiate lengvas panikos atakas arba chronišką nerimą.

7. Jūs jaučiatės vieniši, net būdami tarp kitų žmonių. Jūs imate abejoti aplinkiniais žmonėmis, spėliodami, ar tik nesumanė jie ko negero, ar jūs galite jais pasitikėti ir todėl, bendraudami su jais, dažnai išskleidžiate adatas kaip ežys.

8. Jūs jaučiate kartėlį, pavydą, pyktį ar gailestį dėl visko, kas vyksta aplink jus. Nors iš esmės jūs esate labai užjaučiantis, atlaidus ir rūpestingas žmogus.

9. Jūs nuolat jaučiate silpnumą ir bet koks fizinis aktyvumas priveda jus iki išsekimo. Jums pastoviai nepakanka energijos fiziniam aktyvumui, o vizitai į sporto salę ir fiziniai pratimai neatneša džiaugsmo, virsdami sunkiu darbu.

10. Jūs dažnai jaučiate baimę ir nepasitikėjimą savo ateitimi. Kartais jūs jaučiatės toks išsekęs ir tuščias, kad jums norisi paprasčiausiai susirinkti daiktus ir išvažiuoti kur nors toli toli, ten, kur jūs galėtumėte pradėti gyvenimą iš pradžių.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page