10 stebuklingų frazių, užburiančių vyrus

Bendravimo su vyrais meno mokykloje nemoko, visko tenka semtis iš savo patirties. Kiek potencialių jaunikių netenka merginos vien dėl to, kad nemoka tinkamai reikšti savo jausmų.

Jei nori sudominti ir patraukti vyrą, įsimink šias paprastas frazes.

Kaip bendrauti su vyru:

1. „Tu tikras džentelmenas!“

Vyrui nėra nieko maloniau nei jo glamonėjamas ego. Tark šią frazę, kai jis stengiasi elgtis kaip riteris, kad padarytų tau įspūdį.

2. „Aš visada sužinau ką nors naujo, kai mes bendraujame“

Vartok šią frazę, kad parodytum, jog tau su juo įdomu. Tegul jis žino, kad tu labai vertini jo intelektualius gebėjimus. Ši frazė labai nuramina vyrišką savigarbą.

3. „Tu žinai, kaip organizuoti mano dieną!“

Leisk jam sužinoti, kad jis – saulės spindulys tavo gyvenime. Ši frazė leis jam pasijusti svarbiam ir jis iš tikrųjų stengsis padaryti tave laimingą.

4. „Retai galima sutikti tokių ambicingų ir ryžtingų kaip tu!“

Net ankstyvame santykių etape ši frazė leidžia vyrui suprasti, kad juo pasitikima priimant sprendimus. Tai suteiks jam pasitikėjimo, kad jūs tikrai nesate prieš kurti su juo ateitį.

5. „Negaliu sulaukti kito mūsų susitikimo“

Šie žodžiai suteiks vyrui entuziazmo laukti kito jūsų pasimatymo. Įtikink jį, kad tau patinka su juo būti.

Kitos frazės tiks jau esamiems santykiams:

6. „Kaip aš norėčiau, kad tu dabar būtum su manim“

Visiškai normalu nuolat matyti šalia savęs žmogų. Vyrai mėgsta jausti, kad jie reikalingi ir svarbūs savo moters gyvenime.

7. „Tik būdama su tavim aš supratau, kas yra meilė“

Kad ir kaip sentimentaliai tai skambėtų, tegul tavo vyras žino, kad iki jo niekam nejautei tokios meilės. Tai leis jam pajusti, kad jis yra vienintelis.

8. „Su tavim man niekas nebaisu“

Vyras mėgsta jaustis stiprus, gebantis suteikti savo moteriai saugumą ir apsaugą. Parodyk jam, kad tu už jo – kaip už mūro sienos.

9. „Tau visada pavyksta mane prajuokinti“

Po tiek kartu pragyventų metų jam vis dėlto pavyksta praskaidrinti tavo dieną. Ir jis turi žinoti, kad gali džiuginti tave net jei tu liūdi.

10. „Aš niekada nesijaučiau taip komfortiškai, kaip būdama su tavim“

Tu iš tikrųjų žinai, kad išgyvensi be jo. Tu – stipri ir nepriklausoma. Bet tu nori būti su juo tik todėl, kad jis toks nuostabus. Leisk jam suprasti, kad su niekuo gyvenime tu nesijauti taip gerai, kaip su juo.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus