Gyvūnai

12 kačių šeimininkė susprogdino internetą pūkuotomis mažylių foto

12catslady – „moteris su 12 kačių“. Taip vadinasi paskyra Instagrame,kurią veda viena japonė. Joje ji talpina puikias savo 12 persų veislės kačių, kurios gyvena jos namuose, fotografijas. Be to, priešingai stereotipams, japonė – ne sena baisi senmergė, o visai patraukli ištekėjusi moteris.

Savo pirmą augintinę moteris su vyru  rado gatvėje. Ji buvo labai purvina, pavargusi ir sušalusi. Šeima pasiėmė nelaimingą gyvūną į savo namus. Po to jie pasiėmė dar du persus. Visi jie pagimdė dar 9 kačiukus!

Neliko kas daryti, ir japonė su vyru nusprendė pasilikti visą tuziną gyventi savo namuose! Tiesa, juos visus sterilizavo, kadangi visame kame reikia saiko ir paversti buto dešimčių kačių prieglauda niekas nenorėjo.

Kas gi nepaprasto šiose , nors ir labai mielose, pūkuotose ir šauniose, tačiau visai įprastose katėse?

Ogi tai, kad jos visos fotografavimo metu apmiršta ir žiūri į kameros objektyvą.

Tai gana sunku: bet kuris katės šeimininkas žino, kad augintiniai ne ypač mėgsta fotografuotis ir pozuoti.

Tačiau čia yra psichologinis efektas: prieš fotografuodama japonė parodo pūkuotukams jų mėgstamą žaislą. Jie ima žiūrėti į jį, sustingdami kaip akmenys, ir tuo momentu moteris daro nuotrauką!

Tik pažvelkite į šias foto. Nuostabu ir labai gražu, ar ne tiesa?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page