18 teisingų citatų apie mūsų gyvenimą

Kiek gyveni – tiek juokis, juk mūsų gyvenimas – bedugnis humoro šulinys.

Mes paruošėme jums citatų, iš kurių daugelyje jūs pažinsite save arba savo draugus.

 1. Vaikystėje juokiausi iš Krylovo pasakėčios apie laumžirgį ir skruzdėlę … Nesupratau, kaip galima nepastebėti, kad vasara praėjo. Dabar jau nebejuokinga.
 2. Tik atsisėdęs ant grindų lotoso poza gali suprasti paprastus dalykus: po spinta reikia išplauti grindis, ir štai kur tas telefono pakrovėjas.
 3. Kam raustis praeityje, jei galima „uždrumzlinti“ ateityje?
 4. Vienu metu padariau 4 gerus darbus: atidariau butelį su mineraliniu, nusiprausiau, išploviau grindis ir katinui sukėliau infarktą.
 5. Skubinti moterį, tai tas pats, kaip bandyti pagreitinti kompiuterio pasikrovimą. Programa turi atlikti visus reikiamus procesus ir dar daug to, kas visada lieka už mūsų suvokimo ribų.
 6. Kaip sakydavo mano močiutė: geriausias rankų lavinimo pratimas – pinigų skaičiavimas. Nuima sąnarių skausmą. Normalizuoja kraujospūdį. Visiškai nuima galvos ir dantų skausmą. Pagerina regėjimą, apetitą, garderobą ir gyvenimo sąlygas.
 7. Mūsų vyresnybė nusprendė įvesti darbuotojams kasmetinį patikrinimą pas narkologą ir psichiatrą. Matyt, taip pat mano, kad blaivūs ir adekvatūs žmonės už tokį atlyginimą nedirbtų.
 8. Dėl tokios vasaros ir blogti nevertėjo.
 9. Štai tu atsigulei 23:00, o 3:00 tu jau esi arti atsakymo į klausimą „kodėl liukai apvalūs“.
 10. Merginos, kurių kojos švarios, be uodų įkandimų ir mėlynių, be randų ir įdrėskimų ant kelių, kaip jūs iš viso linksminatės?
 11. Vyras sako man, kad nevadinčiau jo katinėliu, nes kai sakau, katinėli, eikš valgyt, jie abu su katinu susiduria tarpduryje ir jiems kyla nedidelių nesutarimų.
 12. Peržiūrėjau savo požiūrį. Nepatiko.
 13. Aš paklausiau vieno kadrų skyriaus darbuotojo, kodėl visi reikalauja aukštojo išsilavinimo. Jis atsakė: – Kad būtų garantuoti, kad žmogus gali 5 metus užsiimti bukom ir neįdomiom nesąmonėm.
 14. Štai sėdi rankas sudėjęs ant pilvuko ir lauki stebuklo. Stebuklų vis nėr ir nėr, užtai yra pilvukas.
 15. Yra 2 priežastys, kodėl mes nepasitikim žmonėm: 1. Mes jų nepažįstam. 2.Mes juos pažįstam.
 16. Dauguma skaito, kad jie pakilo, o iš tikrųjų jie išplaukė.
 17. Aš mergina ir nenoriu nieko spręsti. Nors ne, noriu. Ne, jau nenoriu.
 18. Tikra draugystė prasideda tada, kai jūsų pokalbiai pasidaro panašūs į dviejų neišsivysčiusių debilų bendravimą.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus