Gyvūnai

20 pašėlusių šunėkų, kuriems neduok ėsti, bet leisk kaip reikiant išsivolioti purve

Žinoma, pasivaikščiojimas su šunimi gali dovanoti gausybę nepamirštamų įspūdžių, ypač jei jis vyksta po neseniai praūžusios audros. Pakeliui pasitaikė bala? Šeimininkui reikėtų būti atidžiam, kad per kelias sekundes spėtų sureaguoti, kol jo numylėtinis neatsidūrė purve iki ausų. Jau tada vonios procedūrų tikrai neišvengsi. Bet argi šuneliai galvoja apie tokias pasekmes? Pliuškentis purve, nerti į jį stačia galva dievina didelių ir mažų veislių atstovai. Jūs tik pažvelkite į šiuos snukučius!

Purvo per daug nebūna.

Dabar ji panaši į fotomodelį.

Kaip gerai, kad mašinos salonas odinis.

Štai ir pasivaikščiojo.

Aš ką tik išprausiau šunį. Atrodo, mano pastangos buvo veltui.

Aš nenorėjau! Jis pats!

A-ū, ten kas nors yra?

Šunų sūkurinė vonia.

Negalima šuns barti ir bausti už voliojimąsi purve. Patikėkite, kai kuriais atvejais jis tiesiog negali savęs kontroliuoti. Kad išvengtumėte „didžiųjų maudynių“ po kiekvieno pasivaikščiojimo per lietų, verta padirbėti su augintinio disciplina. Jis turi nepriekaištingai klausyti šeimininko ir vykdyti jo komandas. Jei šuo pernelyg aktyvus ir vis tiek tempia prie balų, pabandykite nukreipti jo dėmesį skanėstais ar žaislu.

Maudosi purvo vonioje.

Puiki vieta pagalvoti apie gyvenimą.

Meilė purvui atrodo būtent taip.

O taip! Koks kaifas!

Ir ką aš dabar pasakysiu šeimininkui?

Truputį neapskaičiavo gylio.

Mėgstamiausias mano haskio užsiėmimas – gulėti purve.

Kai kurie šunys neperneša muilo, šampūno (netgi skirto šunims) kvapo ir stengiasi iš visų jėgų jį pašalinti voliodamiesi purve ir atmatose. Taipogi šuneliai kartais maudosi purvo voniose, kad išsivaduotų nuo streso.

Ne, jam ne gėda.

Baisusis purvo monstras pramogauja po lietaus.

Kai kas rado vienintelę purvo balą parke.

Pasivaikščiojimas nusisekė! Šunelis tai patvirtina.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page