Idomybes

43-ejų mama tapo priklausoma nuo grožio injekcijų ir rezultatas akivaizdus

Niekas gyvenime nepagalvos, kad moteriai šiose fotografijose 43 metai. Tačiau būtent toks realus Marselos Iglesias amžius. Ji išleido šimtus tūkstančių dolerių tam, kad apgautų aplinkinius žmones ir pačią save. Ir, kaip mano moteris, nepasiduotų senatvei…

Kad palaikytų plastinės chirurgijos rezultatus, Marsela leidžia apie 75000 dolerių per metus. Ir tai tik botoksui!

Tačiau rezultatas, kurio moteris siekia, iš tiesų įspūdingas. Pirma, nestandartinė išvaizda atnešė jai šlovę. Antra, ji, kaip ir svajojo, atrodo ne vyresnė už savo pačios sūnų.

Kaip prisipažino ponia Iglesias nesename interviu, juos su sūnumi dažnai palaiko įsimylėjėlių porele. Ji sakė: „Kai mes kartu einame į koncertus ar prekybos centrus, žmonės galvoja, kad aš jo draugė. Jie netiki, kad aš motina.“

Marsela Iglesias didžiuojasi tokiais momentais, o štai 19- mečiui Rodrigui truputį gėda. Tačiau motinos ir sūnaus santykiai pakankamai artimi, pilni pasitikėjimo.

Nepatogius momentus Marsela aiškina taip: „Aš nestandartinė mama, tai akivaizdu.

Tai sako ir pats Rodrigo. Užtai mes galime keistis uniseks drabužiais, ką dažnai ir darome.

Mūsų stiliaus pojūtis panašus“. Iglesias stilius puikus. Ne veltui jos socialinius tinklus sstebi 300000 žmonių.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page