5 efektyvūs pratimai – ir jūsų nudribęs pilvas atgaus buvusią formą

Daugeliui moterų atrodo, kad liekna talija ir plokščias pilvas – joms nepasiekiamas tikslas. Tą tikslą pasiekti, žinoma, ne taip jau ir lengva, ypač brandžiame amžiuje. Kai kas iš mūsų deda visas pastangas, kad išsaugotų figūrą ir nepriaugtų svorio, bet dažnai tai nepavyksta. Tada mes nuleidžiame rankas ir iš viso nieko nedarom, kad mūsų formos būtų gražesnės. Tačiau tikslo siekiantiems žmonėms juk nėra nieko neįmanomo! Svarbiausia – teisingai ir reguliariai daryti pratimus.

Šiandien mes papasakosime apie 5 pratimus, skirtus skersiniams pilvo raumenims, kurie gali padėti pasiekti matomo rezultato. Tik su sąlyga, kad pratimus darysite reguliariai ir maitinsitės teisingai.

Atkreipiam jūsų dėmesį, kad prieš pradedant mankštą, būtina padaryti 5 minučių trukmės apšilimą – kad įkaistų raumenys ir jūs nepatirtumėte traumos.

  1. Gulint ant grindų sulenkite kojas per kelius ir pėdomis atsiremkite į grindis. Rankas padėkite po galva. Kelkite visą kūną (korpusą) link kelių. Stenkitės įtempti presą, o ne rankas, alkūnės turi būti nukreiptos į šonus. Padarykite pratimą 25 kartus, maža pertraukėlė – ir vėl 25 kartus.
  2. Atsigulkite ant nugaros, rankas galite atmesti į šonus arba padėti po galva. Lėtai kelkite kojas į viršų, nelenkdamos kelių. Stenkitės nekelti dubens nuo grindų. Šoninių raumenų treniravimui, kelkite kojas vieną po kitos. Padarykite pratimą 25 kartus, maža pertraukėlė – ir vėl 25 kartus.
  3. Atsigulkite ant pilvo. Pečių platumu atsiremkite alkūnėmis į grindis. Pakelkite kūną nuo grindų. Pasistenkite išbūti tokioje padėtyje kaip galima ilgiau, nenuleisdamos dubens ir įtempdamos preso raumenis.
  4. Gulėdamos ant grindų, padėkite rankas po galva ir pakelkite pečius nuo grindų. Sulenkite kojas. Paeiliui siekite kaire alkūne dešinio kelio, o dešine alkūne – kairio kelio. Padarykite pratimą 25 kartus, maža pertraukėlė – ir vėl 25 kartus.
  5. Atsigulkite ant grindų, sulenkite kelius ir atsiremkite pėdomis į grindis. Paprašykite ko nors, kad prilaikytų jums kojas, arba pakiškite po sofa, ar kuo nors kitu. Sukryžiuokite rankas ir delnus padėkite ant pečių. Lėtai pakelkite ir nuleiskite korpusą. Svarbu daryti pratimą lėtai ir ant grindų gultis, laikant užapvalintą nugarą, palaipsniui ištiesinant stuburą, o ne nudrimbant. Padarykite pratimą 25 kartus, maža pertraukėlė – ir vėl 25 kartus.

Dėl hormoninės sistemos ypatumų moterys labiau negu vyrai linkusios kaupti riebalus apatinėje pilvo dalyje. Būtent todėl turėti idealią figūrą ir svorį mums gali būti labai sudėtinga, ypač po nėštumo ir kūdikio gimimo. Tačiau reguliarus tam tikrų pratimų darymas gali pagelbėti pasiekti svajonių parametrų. Rezultatų pasieksite greičiau, jei derinsite šiuos pratimus su aerobika ir valgysite subalansuotą maistą.

Kodėl gi jums nepasidalinus šiuo pratimų kompleksu su savo artimaisiais, susidūrusiais su panašia problema.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus