Patarimai

5 geriausi būdai pašalinti etiketės likučius nuo prekės

Kartais pagaunu save galvojant, kad renkantis indus ar bet kokį kitą daiktą, atkreipi dėmesį į etiketės, kuri priklijuota prie korpuso, dydį. Tai yra, daikto grožis nueina į antrą planą, jei penktadalį daikto paviršiaus uždengia lipdukas su informacija apie gamintoją.

Šiuos klijų pėdsakus, kurie paskui tampa juodi, ne taip lengva pašalinti nuo taurės ar lėkštės. Ir aš nusprendžiau išsiaiškinti, kaip pašalinti šiuos didelius lipdukus be klijų likučių pėdsakų. Po ilgų eksperimentų išskyriau tikrai efektyvius metodus.

Skubu pasidalinti, kaip visada, su jumis. Kodėl iškart visais? O todėl, kad jūs reikiamu momentu galite neturėti po ranka vieno ar kito ingrediento. Ir nebėgsite dėl to iškart į parduotuvę.

1. Skalbimo milteliai. Pripildome kriauklę ar dubenį šilto vandens ir įberiame 1⁄2 stiklinės skalbimo miltelių. Dedame į šį rezervuarą indus ar kitus daiktus, kurie nenukentės nuo vandens, pusei valandos. Per tą laiką etiketė pilnai atsisluoksniuos nuo daikto paviršiaus, o klijų sluoksnis lengvai pasišalins patrynus kempinėle.

2. Trintukas. Jei nėra galimybės daikto dėti į vandenį, todėl kad jis per didelis ar tiesiog pagamintas iš medžio ar popieriaus, pradžiai nuimkite etiketę, o klijų likučius pašalinkite trintuku. Paprasčiausiai patrinkite juo probleminę sritį pilnam pėdsakų pašalinimui.

3. Fenas. Tai idealus būdas pašalinti etiketes mašinoje, nuo porėtų paviršių ar senoms etiketėms. Tiesiog nukreipkite karštą orą į etiketę 30 sekundžių ir pamatysite, kad klijų sluoksnis visiškai ištirps ir etiketė ims šliaužti žemyn. Jei 30 sekundžių nepakako, palaikykite feną ilgiau. Patrinkite vietą, kur buvo etiketė, servetėle su spiritu, kad tikrai išvengtumėte klijų likučių.

4. Maistinė soda ir kokosų aliejus. Sumaišome 1 arbatinį šaukštelį sodos su tokiu kiekiu kokosų aliejaus, kad gautųsi pasta. Dabar užtepsime šį mišinį ant etiketės ir paliksime 1 val. Paskui kempinėlės pagalba jūs labai lengvai pašalinsite tiek etiketę, tiek klijų pėdsakus. Viskas todėl, kad kokosų aliejus suvilgys popierių riebalais ir padarys jį porėtu, o soda suardys klijus.

5. Eterinis citrinų aliejus. Pasirodo, kad citrusinių pagrindo eteriniai aliejai pasižymi stipriu nuriebalinančiu efektu, kuris idealus lipnių likučių šalinimui. Pagrindinis ir vienintelis trūkumas yra tai, kad jis netinka plastikiniams paviršiams. Užtepkite 1-2 lašus eterinio aliejaus ant etiketės ir palikite 10-15 min. O paskui kempinėle ar šepetėliu pašalinkite popieriaus ir klijų likučius.

Jei jums šie metodai puikiai tinka ir jūs nenorite nieko keisti, žinoma, vadovaukitės jais. Bet pirma, jei jus šita „klasika“ tenkintų, jūs neskaitytumėte mano straipsnio; antra, aš panorau pasidalinti su jumis kažkuo nauju ir ne mažiau efektyviu; o trečia, aš nepernešu gergždžiančio peiliuko garso per stiklą ar kitą paviršių, o spirito kvapas man aštrokas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page