5 šukuosenos, kurios gadina plaukus

Merginos, negalinčios nė dienos praleisti be karštų plaukų formavimo priemonių, puikiai žino, kaip nuo jų nukenčia plaukai. Kitas kraštutinumas – ta pati šukuosena kiekvieną dieną.

Taigi, kokios dažnai pasikartojančios manipuliacijos su plaukais yra pavojingiausios?

Aukšta uodega

Įpratote dažnai rišti plaukus į aukštą uodegą? Nenustebkite, jeigu plaukų pastebimai sumažės ir pradings blizgesys. Tokia šukuosena blogina kraujotaką, o tai kenkia ne tik plaukams, bet ir visam organizmui.

Tokia šukuosena gali sukelti plaukų plonėjimą ir sausėjimą. Plaukų gumytės ir segtukai traumuoja plauką, o plaukų lakas jį sausina.

Pašiaušimas

Pašiaušimo žala suprantama ir be papildomo paaiškinimo: jūs sąmoningai painiojate plaukus, kad sukurtumėte didesnę apimtį (traumuodami plauką dar proceso metu).

Taip dažnai šiaušdami plaukus rizikuojate pažeisti jų paviršiaus struktūrą ir galiausiai plaukai praras spindesį bei pradės lūžinėti.

Ką daryti, jeigu prie šaknų trūksta apimties? Pašiaušimą galima pakeisti mažiau traumuojančiu metodu: džiovinkite plaukus palenkę galvą į apačią, o vėliau užpurkškite ant šaknų plaukų lako. Galbūt nesukursite wow efekto, bet plaukų atrodys daugiau.

Standus kuodas

Jeigu mėgstate pasidaryti balerinos stiliaus kodą (kalbame būtent apie standų kuodą, o ne apie atpalaiduotą), greičiausiai žinote tą jausmą, kai dienos pabaigoje pagaliau išleidus plaukus niežti galvą.

Žinoma, tame nėra nieko gero. Jeigu dažnai darysite tokią šukuoseną, plaukai pradės lūžinėti, o galvos oda taps sausa ir pleiskanojanti (pažeidžiama normali kraujotaka).

Afrikietiškos kasytės

Vis sugrįžtanti afrikietiškų kasyčių mada iš tikrųjų labai pažeidžia jūsų plaukus.

Kai į plaukus įpinama įvairių juostelių, atsiranda papildomo svorio, kuris yra gerokai didesnis už natūralių plaukų svorį.

Tokia apkrova skatina plaukų lūžinėjimą ir netgi slinkimą. Šį neigiamą poveikį pastebėsite tik išpynę kasytes.

Cheminis šukavimas

Tikriausiai esate girdėję apie neigiamą cheminio šukavimo poveikį. Bet ar bent jau įsivaizduojate, kokio masto jis yra iš tikrųjų? Poringi, sausi ir negyvybingi plaukai – tai toli gražu ne visi minusai, kurie jūsų laukia, jeigu nuspręsite pasidaryti šią procedūrą.

Sugarbanotiems plaukams reikia kruopščios priežiūros, nuolatinio drėkinimo (stipresnio nei įprastai) bei kasdienio šukuosenos formavimo, kitaip jie atrodys labai netvarkingi. Taip pat po cheminio šukavimo plaukai pinasi ir skilinėja.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus