Idomybes

5 tipai ,,draugų“, kokių niekam nereikia

Poreikis augti – vienas iš natūraliausių žmogaus gyvenimo aspektų.

Štai kodėl taip svarbu įsitikinti, kad žmonės, kurie jus supa, padės jums augti, o nepavydės.
Štai penki tipai „draugų“, kurių reikėtų atsisakyti, jeigu norite gyvenimo poslinkių į gerąją pusę.

  1. Nuolatinis skundikas.

Šis draugų tipas beveik visada skleidžia neigiamą energiją. Jam visada kažkas negerai arba viskas vyksta ne taip, kaip jis norėtų. Atminkite: negatyvi energija labai užkrečiama. Stenkitės patys nepradėti viskuo skųstis.

  1. Skeptikas.

Šis žmogus mėgsta ,,iškarpyti sparnus“ kitiems. Jis visada ras milijoną priežasčių, kad jūsų sumanymas nepavyks. O visa tai tik todėl, kad jis pats bijo palikti savo komforto zoną.

3. žmogus – abejonė.

Šiems žmonėms patinka priversti jus galvoti, kad jie palaiko jūsų tikslus ir ambicijas, bet jie pirmieji pastebės bet kokias jūsų nesėkmes ir trūkumus. Jie sako, kad tiki jumis, bet iš tikrųjų slapčia trokšta jūsų pralaimėjimo.

  1. Pagyrūnas.

Jie nuolat tikisi pagyrimų. Jie patys nuolat giriasi ir tai siutina. Iš tiesų tokie žmonės yra  labai nepasitikintys.

5.Gudruolis.

Jiems būdinga daugybė bjaurių įpročių, tokių kaip pertraukinėti pokalbį, netinkamu laiku skambinti telefonu ir naršyti socialiniuose tinkluose 24/7.

O ar jūs turėjote tokių draugų?  

 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page