51 metų aktorė H. Berry atskleidė pavydėtino jaunatviškumo paslaptį: šį produktą galite pasigaminti ir jūs

Niekas, būdamas 51-erių, neatrodo taip gerai, kaip aktorė Halle Berry. Nors moteris instagrame dalijasi nuotraukomis, kuriose ji įamžinta aktyviai sportuojanti ir taip prižiūrinti savo kūną, be sporto, ji papasakojo apie dar vieną jos grožiu rūpintis padedančią priemonę – kaulų sultinį.

„Jį pasigaminti galite ir namuose. Nueikite į mėsinę ir paprašykite kaulų, kuriuos jie vis tiek būtų išmetę. Sudėkite kaulus į puodą ir virkite juos 24 valandas. Štai ir viskas. Sultinį galite gerti, daryti iš jo sriubas. Jis naudingas grožiui, nes savo sudėtyje turi be galo daug kolageno“, – viename interviu sakė aktorė.

Tačiau kaulų sultinys naudingas ne tik odai. Jame yra daug kalcio, vitamino D ir kitų itin svarbių maistinių medžiagų, bet tuo pat metu jis nėra labai kaloringas. Vienoje stiklinėje šio sultinio yra net 9 g baltymų, kurie skatina kolageno gamybą.

Nors socialiniuose tinkluose žinoma aktorė dalijasi beveik visomis gyvenimo akimirkomis, vieną dalyką ilgą laiką ji slėpė nuo visų. Tai – vaikų veidai, tačiau visai neseniai H. Berry sulaužė savo pačios taisyklę ir su gausiu beveik 3 mln. sekėjų būriu pasidalijo sūnaus nuotrauka.

„Kai tavo nebe toks jau mažas berniukas nusprendžia tave paplukdyti laivu“, – rašė aktorė.

Anksčiau Halle instagrame retkarčiais paviešindavo fotografijas, kuriose jos dukters Nahlos (10) ir sūnaus Maceo (4) veidai yra pridengti arba jie nusukti nuo fotoaparato objektyvo. Tačiau, kaip teigė ji pati, nuolatos galvoti, kaip paslėpti atžalas, buvo nelengva.

„Tikrai nemėgstu visiems rodyti savo vaikų, tačiau suvokiau, kad mano žmonės yra ištikimi, dėl to noriu juos dar labiau įsileisti į savo gyvenimą. Žinau, kad labai rizikuoju, nes nenoriu, kad mano vaikais būtų pasinaudota, tačiau taip pat nebenoriu jų slėpti, tad nuotrauka, kurioje matyti tik pusė sūnaus veido, buvo puikus kompromisas“, – sakė Halle.

Tris kartus ištekėjusi ir tiek pat skyrybų išgyvenusi moteris šiuo metu augina du vaikus, tačiau kol kas su niekuo nesusitikinėja.

šaltinis www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus