Idomybes

52 metų milijonierius taps tėvu. Kaip atrodo jo 27-erių žmona

Milijonierius Gianluca Vacchi išgarsėjo savo šokiais su džinsais, o taip pat meile gražiam poilsiui ir jaunoms moterims.

Praktiškai visuose video galima matyti Gianlucą ilgakojų gražių merginų, šokančių kartu su juo prabangioje jachtoje,  kompanijoje.

Neseniai milijonierius pasidalijo su savo sekėjais, kad greitai pirmąkart taps tėvu.

Tačiau kas gi jo išrinktoji? Tuoj viską papasakosim.

Prieš kelis metus Gianluca lankėsi Rusijoje, o būtent jos sostinėje. Kartu su juo buvo atvykusi jo mergina, vardu Džordžija. Pora labai gražiai atrodė kartu. Taip pat jie labai tiko vienas kitam, nes abu mėgo poilsiauti, linksmintis ir keliauti. Į visus klausimus apie vestuves milijonierius atsakydavo juokais.

Tačiau kiek vėliau paaiškėjo, kad Džordžijos netenkino tokie reikalai ir 2017 m porelė išsibėgiojo. Mergina greitai susirado naują gerbėją. Šįkart viskas buvo rimta – pora susituokė ir jiems gimė sūnus, kurį jie pavadino Mateo. Vacchi irgi ilgai neliūdėjo ir susirado naują meilę – Ariandą Gutierrez, kuri yra Mis Kolumbija

Tačiau po kurio laiko Gianluca vėl liko vienas. Būtent po šio išsiskyrimo jis susipažino su jauna mergina Sharon Fonseka.

Jauna išrinktoji beveik dvigubai jaunesnė už šokantį milijonierių, jai vos 27.

Ji modelis ir bando save aktorystėje. O neseniai Sharon pareiškė, kad laukiasi.

Taigi, pagaliau 52-ejų Vacchi taps tėvu ir galbūt pakeis savo įprastą nerūpestingą gyvenimo būdą į ramią šeimyninę aplinką.

Linkime porai laimės!

Related Articles

You cannot copy content of this page