Idomybes

53 metų indonezietė atrodo kaip sūnaus draugė!

Indonezijos gyventoja Pušpa Devi stulbina savo išvaizda. Iš fotografijų ir video, kuriuos ji publikuoja savo Instagrame galima pagalvoti, kad jai vargu ar yra 25 metai. Bet iš tiesų moteriai iš Džakartos 53 metai.

Neįprasta išvaizda padarė ją populiaria – nesenstančios indonezietės paskyrą stebi daugiau nei 500 tūkstančių žmonių. Žmonės sunkiai tiki, kad ji auklėja anūką. Tačiau fotografijos iš praeities įrodo, kad moteriai tikrai virš 50-ies.

Pasak Devi, jaunuoliai dažnai bando susipažinti su ja. Tačiau ji atsisako. Viskas dėl to, kad moteris turi mylimą sutuoktinį, su kuriuo ji jau daug metų kartu. Jie turi du sūnus. Jie seniai užaugo ir turi savo šeimas.

Žmonės bando suprasti, kur nesibaigiančios Pušpos Devi jaunystės priežastis. Ji pati nežino atsakymo. Greičiausiai viskas dėl geros genetikos, taisyklingos mitybos ir gausaus vandens vartojimo. Dar Devi nuolat sportuoja. Be treniruočių ji nesijaučia pilnavertiškai.

Laisvą laiką Instagramo žvaigždė arba leidžia su anūku, kuris gimė 2020 m, arba socialiniuose tinkluose. Neseniai ji pradėjo filmuoti video TikTok. O dar ji šoka, kas padeda jai palaikyti kūną idealios formos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page