Horoskopas rugpjūčio 10 d.

Avinas (03.21–04.20). Venkite svarbių susitikimų, nepriiminėkite atsakingų sprendimų – tai diena, kai jus bus lengva prispausti ir priversti pasielgti prieš savo valią. Deja, vėliau galite gailėtis dėl skuboto šios dienos apsisprendimo.

Jautis (04.21–05.20). Nesižvalgykite atgal – ženkite pirmyn. Tai naudinga diena, atnešanti netikėtą sėkmę tiems Jaučiams, kurie nebijo eksperimentuoti. Permainos – į naudą.

Dvyniai (05.21–06.21). Daug kuo sėkminga diena – lengvai dėl visko susitarsite, gausite tai, ko sieksite. Palanku užsiimti aktyvia veikla, tvarkyti tarnybinius reikalus. Tiesa, nebūkite kategoriški su vadovybe ir tėvais, pamirškite senas nuoskaudas – galite pabloginti situaciją.

Vėžys (06.22–07.22). Pavyks teisingai įvertinti ateities perspektyvas. Gera proga rizikuoti tvarkant reikalus, susijusius su užsieniu, užsieniečiais (tiesa, kai nepavojinga ką nors prarasti). Būkite atkaklesni gindami savo teises, įtaką darbe, veikloje.

Liūtas (07.23–08.22). Būkite atsargūs ir saikingi – nė nepajusite, kaip perlenksite lazdą ir išprovokuosite nereikalingą konfliktą. Jus supykdyti, įsiutinti nebus sunku, tad nepasiduokite galimai provokacijai. Kol nenurimsite, nieko rimto nesiimkite, nesėskite prie vairo, nesiaiškinkite santykių.

Mergelė (08.23–09.22). Būkite ryžtingi, jeigu teks spręsti jums svarbius klausimus. Beje, verta pamąstyti (ir ne tik), su kuo pribrendo laikas nutraukti santykius.

Svarstyklės (09.23–10.23). Galimi naudingi susitikimai, pokalbiai, jums palankūs sprendimai darbe. Tinkamas laikas sveikatai stiprinti.

Skorpionas (10.24–11.22). Naudinga diena neryžtingiems asmenims, niekaip negalintiems į akis pasakyti tiesos ar nutraukti nereikalingus, žalingus santykius. Kita vertus, diena tinkama ir romantiškiems pokalbiams bei susitikimams.

Šaulys (11.23–12.21). Neverta tiesiogiai veltis į konfliktus – stenkitės nereaguoti į provokacijas, nors bus sunku susitvardyti, neišsakyti visko, kas susikaupė, darbe, namuose. Maištas dabar bus nelabai efektyvus – geriau pasaugokite sveikatą ir pataupykite jėgas kitam kartui.

Ožiaragis (12.22–01.19). Aktyvios veiklos metas, kai galima aiškintis santykius darbe, tiesa, jei negimėte paskutinėmis ženklo dienomis. Vis dėlto siekite diplomatiško bendravimo.

Vandenis (01 20–02 18). Palankus metas drąsiai reikšti savo nuomonę ir pakovoti už savo teisių pripažinimą. Gerai aptarinėti svarbius reikalus, pasirašyti ilgalaikius susitarimus. Tinka užmegzti tiek dalykinius, tiek asmeninius ryšius.

Žuvys (02.19–03.20). Ši diena atneš sėkmę lemtingoje kovoje – būkite atkaklūs. Verta priimti sprendimus, kuriems ilgai ruošėtės, – tiek dėl karjeros, tiek dėl asmeninio gyvenimo. Beje, tai, ką šiandien nuspręsite, sustiprins jūsų poziciją.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus