Sveikata ir grožis

6 čija sėklų privalumai jūsų sveikatai, apie kuriuos jūs nežinojote

Čija sėklos naudojamos daugelį metų, net actekai naudojo jas, kad išgydytų didžiąją  dalį savo ligų ir diskomforto. Šiuo metu jūs galite paruošti daug naminių receptų, kurie padės jums užkirsti kelią, kovoti ir pašalinti ligas.

Jos padeda reguliuoti cukraus lygį organizme.

Jos skirtos žmonėms su diabetu, todėl kad gali reguliuoti kraujo spaudimą, insulino ir gliukozės lygius kraujyje ir net sumažinti uždegimą.

Jos be gliuteno.

Yra žmonių, kurie neperneša glitimo ar paprasčiausiai jo nemėgsta, o čija sėklos glitimo neturi, todėl jūs galite jas vartoti be jokių problemų.

Jos apsaugo ir stimuliuoja širdį.

Čija sėklos turi omega-3, tai ypač gerai,kadangi šis elementas mažina cholesterino ir  trigliceridų lygius. Abu komponentai sukelia širdies problemas.

Senėjimo lėtinimas.

Čija sėklų antioksidantai, mineralai ir vitaminai daro mūsų odos, plaukų ir nagų būklę visiškai sveika, be to, jos turi įtakos kolageno gamybai.

Organizmo detoksikacija.

Šių sėklų skaidulos, omega-3 ir antioksidantai išveda visus riebalus, bakterijas ir mikroorganizmus, žalingus mums, per trumpą laiką.

Stiprinkite kaulus.

Čija sėklos turi didelį kalcio, magnio ir kalio kiekį, šie komponentai padeda sustiprinti kaulus ir užkirsti kelią bet kokiam susirgimui, susijusiam su tuo.

Related Articles

You cannot copy content of this page