Laisvalaikis

6 dalykai, kurių nedaro psichologiškai stabilūs žmonės

1.Jie nesigaili savęs.

Daugelis gyvenimiškų problemų ir nelaimingų atsitikimų yra neišvengiami, bet įprotis savęs gailėtis tai jau visada asmeninio pasirinkimo klausimas. Gailestis sau neišspręs jūsų problemų, tai nėra sąskaitų apmokėjimas ar kokia liga.

Jei esate pratę gailėti savęs kiekvieną kartą, kai situacija tampa įtempta, pasistenkite išmokyti savo smegenis pakeisti gailestį padėka.

2. Jie neleidžia niekam savęs valdyti.

Problemos ir sudėtingos gyvenimo aplinkybės gali žmoguje pažadinti norą apkaltinti dėl jų kitus žmones. Bet tokios mintys suteikia aplinkiniams galimybę jus valdyti. Susigrąžinkite savo jėgą, prisiimdami atsakomybę už savo mintis, jausmus ir elgesį.

Mokėjimas paimti kontrolę į savo rankas – tai bazinė žmogaus psichologinio stabilumo ugdymo sudėtinė dalis ir sugebėjimas sukurti gyvenimą tokį, kokio jis pats nori.

3. Jie nesislepia nuo permainų.

Jei mokate atpažinti, kada jūs nesąmoningai bandote išvengti diskomforto dėl permainų, gali tapti pirmuoju žingsniu į gyvenimo gerinimą.

4. Jie neeikvoja energijos dalykams, kurių negali kontroliuoti

Nutinka, kad mes, vietoj to, kad susitelktume ties apsisaugojimu nuo ateinančios audros, eikvojam savo energiją tam, kad jos bijotume. O jei mes tą pačią energiją panaudotume dalykams, kuriuos galime valdyti, būtume kur kas geriau pasiruošę visoms gyvenimo staigmenoms.

5. Jie nesistengia kam nors įtikti.

Dauguma sako, kad jiems nesvarbu, ką apie juos pagalvos aplinkiniai. Bet dažniausiai tai tik apsauginio mechanizmo veiksmas, kurio tikslas – apsaugoti žmogų nuo kentėjimo ir skausmo, iššauktus kitų žmonių nemalone.

6. Jie nebijo apgalvotai rizikuoti

Kasdien mes priimam dešimtis, šimtus sprendimų, nekreipdami dėmesio į rizikos laipsnį. Kaip taisyklė, šie sprendimai pagrįsti emocijomis, o ne realiu rizikos laipsniu (ar tai būtų sprendimas užsidėti šalmą į dviračių kelionę, ar pasiimti kreditą banke).

Related Articles

You cannot copy content of this page