Laisvalaikis

6 miestai, kurie moka gyventojams už tai, kad šie gyvena jų teritorijoje

Detroitas, Mičiganas, JAV


„Vakarų Paryžius“, „JAV automobilių sostinė“ – visus šiuos laurus ištuštėjęs Detroitas prarado antroje XX amžiaus pusėje. Bet jis ryžtingai bando atkurti buvusią šlovę.

Šios problemos sprendimui vyriausybė įvedė naują programą „Challenge Detroit“, kuri siūlo 2,5 tūkstančio dolerių profesionaliems įvairių sferų darbuotojams, nusprendusiems persikraustyti ir dirbti šiame mieste.

Aliaskos valstija, JAV

Jei jūs mėgstate žiemą, baltučius peizažus, neskubantį gyvenimo ritmą ir jaučiate tikrą komfortą esant žemai oro temperatūrai, tai gyvenimas Aliaskoje gali tapti jums neapsakomu malonumu.

Yra specialus vyriausybinis fondas, kuris moka entuziastams už profesionalų dalyvavimą šio šiaurinio krašto gyvenime, kurio gyventojų skaičius nuolatos mažėja. Vienintelis reikalavimas yra pragyventi Aliaskoje vienerius

metus.

Provincija Saskačevan, Kanada


Ši Kanados provincija absolventams daro gerą pasiūlymą (baigusių ne anksčiau, kaip nuo 2010 metų), kurie dar ne visai aiškiai žino, ko nori iš karjeros ir gyvenimo. Jaunuoliams išmokama 20 tūkstančių dolerių, kad gyventų ir dirbtų mieste 7 metus.

Ponga, Asturija, Ispanija

Šis puikus kaimas Ispanijos šiaurės rytų draustinio teritorijoje yra vienas seniausių šalyje. Norėdama sudominti ir pritraukti jaunimą, kad šis gyventų ir atgaivintų ekonomiką, vyriausybė siūlo 3 tūkstančius eurų kiekvienai šeimai, kuri atvyks ten gyventi.

Papildomai dar mokama po 3 tūkstančius eurų už kiekvieną gimusį vaiką. Tikrai nebloga galimybė, jei nori gyventi ekologiškoje ir be galo gražioje vietovėje.
Utrechtas, Nyderlandai

Olandija žinoma visame pasaulyje savo socialiniais projektais-eksperimentais. Ir štai vienas iš jų: kaip paveiks miesto gyventojus 1 tūkstančio dolerių parama kiekvienam miesto gyventojui? Tai tiesiog eksperimentas.

Kertis, Nebraska, JAV

Tikriausiai kiekvienas žmogus bent kartą gyvenime pasipiktinęs pasisakė, ką ir kaip galėtų geriau daryti miesto valdžia.

Nebraskos mieste Kertyje tai ne tušti plepalai. Šis Amerikos miestelis siūlo nemokamą žemę namo statybai mainais į gerą idėją ir pagalbą, kuriant vietinę infrastruktūrą ir kultūrą.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page