6 patarimai, kaip išmokti mylėti savo kūną

Tikriausiai neatsiras moters, kurią 100 proc. tenkintų savas kūnas. Apžiūrinėdamos save veidrodyje mes tik ir ieškome trūkumų.

Tai, savo ruožtu, sukelia daugybę psichologinių problemų: depresiją, virškinimo sutrikimus, priklausomybę nuo plastinių operacijų.

Modeliai, žvelgiantys į mus iš blizgančių žurnalų viršelių ir „Instagram“ paskyros, yra tobuli – jie įkūnija tą idealą, kuriam lenkiasi XXI amžiaus moterys.

Bet kaip liautis nuolat save graužti? Pateikiame instrukciją!

Pozityvus sąrašas

Pažvelkite į save kaip į vientisą asmenybę: juk jūs esate kur kas daugiau nei veidas ir kūnas – jūs žmogus, turite sielą, protą ir charakterį. Surašykite sąrašą savybių ir bruožų, kuriais galite didžiuotis, kurie jums labai patinka. Žinoma, geriau, jei jie nebus susiję su išore, bet turite teisę rinktis.

Komfortiška apranga

Atsikratykite tų garderobo detalių, kurios dėl vienokių ar kitokių priežasčių verčia jaustis nekomfortiškai, prastai atrodo arba jau paseno. Dėvėkite tokius drabužius, kurie jums patinka, su kuriais jaučiatės patogiai ir gerai. Nesvarbu, ką diktuoja mada arba ką dėvi jūsų draugės, kolegės ar kurso draugės – tik jums spręsti, ką vilkėti šį rytą.

Gera kompanija

Rinkitės jus supančius žmones: formuokite savo aplinką atsižvelgdamos i į malonumą bendrauti su jais. Stenkitės mažinti kontaktus su neigiamais pašnekovais, kurie gali leisti sau negatyviai atsiliepti arba pajuokauti apie jūsų ar kitų žmonių išvaizdą. Jūs tikrai neprivalote su jais bendrauti.

Informacijos filtravimas

Atkreipkite dėmesį į tai, į ką žiūrite ir ko klausotės. Venkite tinklapių, žurnalų ir televizijos laidų, kuriose aptariamos svorio, griežtų dietų, plastikos, tobulos figūros temos ir nerealistiškai atspindimas moters kūnas.

Susikoncentruokite į kitus dalykus, išskyrus išorės klausimus: hobį, mokslus, darbą, keliones, pagalbą kitiems ir t. t. Juk yra kur kas įdomesnių užsiėmimų nei nuolat stebėti save veidrodyje, ieškant dar vienos netobulybės? Pamažu atsiribokite nuo visko: nusišypsokite sau ryte veidrodyje, pažadėkite, kad šiandien bus produktyvi diena, ir pradėkite siekti savo tikslų.

Rūpinimasis savo kūnu

Kad liautumėtės elgtis su savo kūnu kaip su priešu, rūpinkitės juo: valgykite sveiką, skanų maistą, naudokite kokybiškas priežiūros priemones, atlikite tausojamąsias grožio procedūras, pirkite tai, kas jus iš tikrųjų džiugina, o ne tai, ką siūlo mados ir grožio industrija.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus