Sveikata ir grožis

6 taškai, esantys ant ausie, kurie gali sugrąžinti gyvybinę energiją

Pabandykite suspausti ausies spenelį su skalbinių spaustuku ir palaukite keletą sekundžių. Jūs nustebsite, kas bus po to.

6 taškai, sugrąžinsiantys jums energiją

Kinai nustatė, kad kiekvienoje ausyje yra ne mažiau 6 taškų, tiesiogiai susijusių su kuriuo nors žmogaus kūno organu. Jei suspausime tą tašką, galima pajausti neįtikėtiną jėgų antplūdį ir energijos pakilimą.

Ausies spenelis

Spaudžiant šį tašką, galima sumažinti arba visai atsikratyti galvos skausmo, o taip pat padėti savo širdies darbui. Žinoma, kad ausies spenelis tiesiogiai susijęs su galva ir širdimi.

Taškas virš spenelio

Pajautę skausmą arba diskomfortą pilve, galite pabandyti paveikti šį tašką, kuris yra tiesiai virš ausies spenelio. Kinai puikiai žino, kad šis taškas susijęs su mūsų virškinamuoju traktu. Spausti šį tašką galima ir profilaktiniais tikslais.

Ausies vidurys

Čia yra du taškai. Vienas, esantis truputį žemiau, nei ausies vidurys, tiesiogiai susijęs su nosiarykle. Veikiant jį, pajausite palengvėjimą, esant slogai, ar skaudant gerklei. Taip pat spauskite šį tašką, jei negalite užmigti, jausdami diskomfortą šiose kūno dalyse.

Taškas, esantis truputį aukščiau, nei ausies vidurys, padės skaudantiems sąnariams. Spaudžiant jį, galima pajausti palengvėjimą.

Ausies išlinkimas

Jausdami neaiškius pojūčius, diskomfortą visame kūne, kai atrodo, kad skauda viską iškart, tiesiog prispauskite skalbinių segtuku būtent šį tašką. Po kurio laiko jums būtinai palengvės, juk ta ausies dalis susijusi su kiekvienu žmogaus kūno organu.

Viršutinė ausies dalis

Įrodyta, kad ausies viršutinė dalis susijusi su pečiais ir nugara. Jei veiksime tą tašką bet vieną minutę per dieną, galima pasiekti įtampos sumažinimą šiose kūno vietose. Nesunku atspėti, kad šiuo patarimu reikia pasinaudoti žmonėms, kurie mažai juda, dirba sėdimą darbą.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

Close