7 dalykai, kuriuos daro merginos, o vaikinai nesupranta

Jos amžinai neturi ką apsirengti, avi batus, kurie deformuoja kojas, atsisako saldumynų, o paskui kaulija iš kitų… Kartais merginų elgesys vaikinams atrodo niekaip nesuvokiamas.

1. Jos sako „viskas gerai“ net tada, kai taip nėra

Žinoma, jos nemano, kad vyrai yra visai silpni ir bejėgiai. „Jokių problemų“, „viskas gerai“ arba „nieko“ – universalūs moteriški atsakymai į klausimus apie situacijas, kai jos nebeturi jėgų kartoti tų pačių argumentų. Tai reiškia, kad jos nebenori suktis vis tame pačiame voverės rate, o ne kad susitaikė su nemalonia situacija.

2. Jos vaikšto su aukštakulniais, nors nuo jų skauda kojas

Vaikinai negali suprasti, kodėl merginos ateina į vakarėlį su tokiais aukštais kulniukais, kurie nenatūraliai iškreipia pėdą. Tokie batai dažnai nuspaudžia, nugraužia ir išvargina kojas. Po vakarėlio jos neretai jau paeiti nebegali ir trokšta, kad vaikinas paimtų ant rankų ir parneštų namo. Iš tikrųjų merginos stengiasi atrodyti gražios ir patrauklios tik dėl vaikinų.

3. Jos klausia, ar gerai atrodo, nors nenori išgirsti tiesos

Nesvarbu, ką ji apsirengusi – vakarinę suknią, darbinį kombinezoną ar dalykinį kostiumėlį, – vaikinams būtina įsidėmėti pagrindinį atsakymą visam gyvenimui: ne, šis drabužis jos nestorina! Ji neturi jokių trūkumų, juo labiau – probleminių zonų. Ji gali tai vilkėti, nepaisant jos amžiaus! Svarbiausia, vyras turi apžiūrėti ją kupinu susižavėjimo žvilgsniu, aiškiai bylojančiu: „Jeigu aš nebūčiau tavo partneris, tikrai bandyčiau tave suvilioti!“

4. Jos nuolat neturi ką apsirengti

Nepriklausomai nuo spintos dydžio ir į ją prikimštų drabužių skaičiaus, ji neturi ką apsirengti. Net jeigu ji supirktų visus pasaulio drabužius, lemiamu momentu ji vis tiek neturės ką apsivilkti. Ir nebandykite to suprasti!

5. Ragauja kitų desertus

Tipiška situacija, kuri erzina visus pasaulio vyrus: mėgaujatės romantiška vakariene, ji atsisako deserto, nes laikosi dietos, o paskui ragauja iš jūsų lėkštės. Ir su šiuo nepakenčiamu merginų įpročiu teks susitaikyti. Jos amžinai stengsis sulieknėti. Ir kiekvieną kartą joms pritrūks valios abejingai stebėti, su kokiu pasimėgavimu vaikinas skanauja gardumynus.

6. Jos negali laikytis nuošalyje

Jos tvirtina, kad neturi jokių lūkesčių, kad nieko nesitiki, bet paskui vis tiek jaučiasi nusivylusios. Moterys nesugeba būti emociškai stabilios. Jos gali šimtus kartų tvirtinti, kad neturi jokių vilčių, bet širdies gilumoje vis tiek viliasi.

7. Jos būna devyndarbės

Vyrai niekaip negali suprasti, kaip moterys sugeba vienu metu daryti kelis darbus. Vaikinai nustoja kalbėti net tada, kai rišasi batų raištelius. Galima pavydėti moterims, juokauti, šaipytis iš jų, bet vyrams niekada nepavyks taip „pasidalyti į kelias dalis“ kaip moterims.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus