Patarimai

7 įvaizdžio KLAIDOS, kurios DARO jus vyresnę ir storesnę!!!

    1. Per daug juodos spalvos

Juodos spalvos drabužiai gali būti labai elegantiški. Kas gi neprisimena mažos juodos suknelės! Bet svarbu prisiminti, kad juoda spalva gali ir labai smarkiai sendinti. Ir jei jums jau ne 16 ir net ne 32, tai prie juodų drabužių būtinai reikia pridėti ryškius papuošalus. Nes kai mes senstame, mūsų oda tampa blyškesnė ir praranda stangrumą. Juodi drabužiai gali labai smarkiai tai pabrėžti.

  1. Per dideli drabužiai

Nesistenkite paslėpti figūros trūkumų po maišo formos drabužiais. Toks drabužių stilius dar labiau padidins jūsų apimtis, nei jos yra iš tikrųjų. Jei jūs galvojate, kad po dideliais drabužiais paslėpsite savo riebalus, tai jūs labai smarkiai klystate!

  1. Per ilgi sijonai

Nepamirškite trumpų sijonų vien todėl, kad jūs darotės vyresnė. Jei jūsų kojos gražios, kodėl jas reikėtų slėpti? Po maksi sijonais slepiamos tik „nevykusios“ kojos. O sijonai iki blauzdų vidurio tinka tik jaunoms merginoms, o suaugusią moterį jie gali vizualiai pasendinti.

  1. Netinkami akinių rėmai

Jei jūs nešiojate akinius, tada pasirinkite rėmus ypač įdėmiai, kad jie kaip galima geriau tiktų prie jūsų veido formos. Nepirkite pirmų pasitaikiusių rėmelių. Net jei vitrinoje jie pasirodė jums simpatiški. Pirmiausia pasižiūrėkite į žurnalą, kas dabar madoje, o po to iš madingo asortimento išsirinkite tai, kas tinka būtent jums.

  1. Apsiperkate ne su tuo žmogumi

Taip, tai tikrai turi reikšmės! Tas žmogus, su kuriuo jūs einate apsipirkti, kad atnaujintumėt garderobą – tai jau pusė pergalės. Pasirinkdami kompanioną apsipirkimui, elkitės išmintingai. Jums reikia kažko, kas galės jums parduotuvėje kirti dėmesio, pasakyti jums teisybę, tas, kurio nuomone jūs galite pasikliauti.

  1. Saugokitės avalynės su platforma

Platforma niekada neišeina iš mados, bet tai visai nereiškia, kad tokia avalynė gerai atrodys ant jūsų kojų vien todėl, kad ji madinga.

  1. Šalikai (šaliai)

Jei jūs manote, kad šilkinis šalis, užrištas aplink kaklą, yra labai puikus aksesuaras prie bet kokio kostiumo, tai mes jums primename, kad tai jau ne 60–ieji, o jūs – ne stiuardesė. Vietoj to, kad rištumėt šalikėlį ant kaklo, užriškite geriau ant rankinės rankenos.

Related Articles

You cannot copy content of this page