Patarimai

7 naudingiausi gėrimai

1. Kefyras

Kefyro sudėtyje yra ypatingų bakterijų ir grybų. Kefyras gerina imunitetą, reguliuoja žarnyno veiklą, turi magnio, kalcio, natrio, fosforo ir seleno.

2. Granatų sultys (ne iš pakelio)

Granatų sultys turtingos vitaminais A, C ir E, jose gausu cinko, seleno, fosforo, kalcio ir geležies. Rekomenduojama gerti visiems, net ypač sergant hipertenzija, anemija, stiprina širdies kraujagyslių sistemą. Tačiau reikia prisiminti, kad granatų sultimis nereikia piktnaudžiauti tiems, kieno skrandis turi padidintą rūgštingumą.

3. Raudonas vynas

Šis gėrimas naudingas širdžiai ir kraujagyslėms, yra puikus antioksidantas. Raudonas vynas kovoja su vėžio ląstelėmis. Tačiau nereikia piktnaudžiauti. Rekomenduojama dozė – ne daugiau 150g per dieną.

4. Obuolių sultys

Šis gėrimas naudingas inkstams, šlapimo pūslei, kepenims, esant kraujagyslių aterosklerozei. Obuolių sultys su minkštimu gerai veikia žarnyną, padeda pašalinti toksinus.

5. Spanguolių sultys arba tyrė (ne iš pakelio)

Spanguolių tyrė gali numušti temperatūrą, joje yra maksimalus kiekis vitamino C. Šis gėrimas gerai pašalina iš organizmo toksinus, didina aktyvumą, turi šlapimą varantį efektą.

6. Kakava

Kakava padeda sureguliuoti kraujospūdį ir mažina riziką susirgti širdies kraujagyslių ligomis. Yra natūralus antidepresantas ir stimuliatorius. Joje yra daug mikroelementų ir vitaminų.

7. Alus

Alus yra labai geras gėrimas, jei jo išgersite ne daugiau pusės litro per dieną. Puikiai veikia tulžį ir padeda vykti medžiagų apykaitai organizme. Dar labai gerai tinka pagirioms.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page