Sveikata ir grožis

8 gudrybės, kurios vizualiai didina akis

Kad pabrėžtumėte akių išraiškingumą, padarytumėte jas didesnes, pakanka tiesiog išmokti teisingai dažytis.

Yra 8 makiažo gudrybės, kurios padeda tame.

  1. Ratilai po akimis: paslepiame.

Prieš ryškinant akis, verta užmaskuoti ratilus. Čia padės kremas, galima naudoti kaukes. Būtinas konsilerio, vos šviesesnio už jūsų odą, naudojimas. Kruopščiai paskirstykite!

  1. Ryškiname blakstienų liniją.

Be šito nepasieksime akių ryškumo. Paimkite pieštuką ir brėžkite juo ploną liniją per augimo liniją, storindamos smilkinių kryptimi. Tai reikia padaryti ir viršuje, ir apačioje, taip akys taps išraiškingesnės.

  1. Naudojame rietimo žnyples.

Kuo ilgesnės ir labiau atvertos blakstienos, tuo gražesnės akys. Todėl nepamirškite naudoti rietimo žnyplių, ypač, jei blakstienos iš prigimties tiesios.

  1. Nepamirštame tušo.

Rinkitės tušą su ilginančiu efektu, dažykite kokybiškai, galiukus užsukdami teptuku. Jei blakstienos sulipo – atskirkite, gumulėlius reikia pašalinti. Kad makiažas atrodytų natūralesnis dienos šviesoje, rinkitės rudą toną.

  1. Pabrėžiame apatinį voką palei kontūrą.

Paimkite kremo ar šviesios rožės atspalvio pieštuką ir nubrėžkite liniją palei apatinį voką. Taip žvilgsnis bus gaivesnis, o akys atrodys didelės.

  1. Prisimename hailaiterį.

Ši priemonė tepama ant vidinio kampelio ir ant pačios aukščiausios vietos po antakiu. Taip akys atsivers. Jei oda šviesi, tiks šilto kremo tonai, jei tamsesnė – aukso tonai.

  1. Kombinuojame šešėlius.

Derinkite artimus paletėje šviesius ir tamsius tonus. Pirmuosius tepkite arčiau vidinio kampelio, o tamsius – link išorinio. Šviesūs šešėliai taip pat tepami centre.

Nepamirškite kruopščiai paskirstyti ribų.

  1. Ryškiname antakius.

Tam pašalinkite nereikalingus plaukelius, pakoreguokite formą, kuri optimaliai tinka jūsų veidui. Tuščias vietas nudažykite specialiais šešėliais.

Šie 8 nesudėtingi patarimai padės jums sukurti gražų makiažą ir pabrėžti akis.

Related Articles

You cannot copy content of this page