Idomybes

8 požymiai, kad jums laikas palikti vyrą nedelsiant

Mielos moterys, kurios visgi esate kantrūs sutvėrimai. Žmogus gali šluostytis į jus kojas, žaisti jūsų jausmais, o jūs rasite tūkstantį ir vieną pateisinimą, kad liktumėte su juo. Turiu jums mažą teisybės tabletę. Išmokite atpažinti vyrus – nustokite gaišti laiką tiems, kurių jums išties nereikia.

Taigi, 8 požymiai, kad jums reikia nedelsiant palikti vyriškį:

1. Jis neskambina, jei užtrunka.

Taip, kam nepasitaiko. Užtruko darbe, užsitęsė svarbus susitikimas, kažkas nutiko ir skambučiai nerūpėjo. Mes visi suprantame, kad vienkartinis atvejis – tai ne priežastis. Tačiau jei tai kartojasi pastoviai – verta susimąstyti. Taip pat kaip ir apie vėlavimus į pasimatymus. Mergina atėjo, laukia, o abonentas nepasiekiamas? Taip nedaroma! Taisyklė numeris vienas: vyras, kuriam svarbūs jūsų santykiai, visada ras galimybę paskambinti ir perspėti. Ir jokių „išsikrovė telefonas“ – mes juk ne akmens amžiuje.

2. Jis pats nustato taisykles ir susitikimų dažnį.

Tik dukart savaitėje arba tik penktadieniais. Atleiskite, ką? Čia kvepia kuo tik nori, bet tik ne rimtais santykiais. Jis arba: a) ieško kažko kito; b) laikosi distancijos ir nenori įsileisti jūsų į savo gyvenimą; c) vedęs. Ir jūsų susitikimai kartą per savaitę trečiadieniais žmonai pateikiami kaip vizitas į pirtį.

3. Jūs apie jį žinote mažiau, nei jis apie jus.

Taigi malonu, kai vyriškis visą laiką domisi tik jumis? Visi jūsų pokalbiai paremti jumis ir pokalbiais apie jūsų personą. Iki tam tikro laiko tai klasiška ir malonu, o paskui… Paaiškėja, kad jūs apie jį nieko nežinote, o į klausimus jis atsakinėja nenoriai, juokais arba išvis tyli. Ką tai galėtų reikšti? Jis gali ką nors slėpti, gali bijoti sumažinti distanciją tarp jūsų. Neprisileidžia per arti. Jei jūs taip ir nesulaukėte atsakymo apie tai, kur jis dirba, kur gimė, kas jo tėvai – tai mažų mažiausiai keista. Negi jis taip bijo santykių su jumis, kad laiko per tokį atstumą?

4. Jis niekam nepasakoja apie jus.

Jei jis nepažindina jūsų su draugais, neima su savimi į gimtadienius ir vakarėlius, o prie visų šalinasi ir apsimeta, kad jūs tiesiog geri draugai – laikas pamoti šiam vaikinui rankute! Tas pats ir apie susitikimus su tėvais. Jei jūsų santykiai vystosi gerai ir jūs jau seniai kartu, visiškai dėsninga, kad pažintis su tėvais turi įvykti. Jei jis išsisukinėja ir nenori to daryti – reiškia, tikslai nerimti. Kaip variantas, jis paprasčiausiai gėdijasi savo giminaičių. Bet tai labai retas atvejis. Ir dažniausiai vyriškis tau tai paaiškins, o ne atsikratys pasiteisinimais.

5. Šventes ir išeigines jūs leidžiate atskirai.

Arba vedęs. Arba jo planuose santykiai su jumis kažkur paskutinėje vietoje. Arba jis leidžia visą šį laiką su vaikais iš praėjusios santuokos. Ir tegu trečias variantas jūsų nesutrikdo: vyriškis, kuriam reikia santykių su jumis, sugebės paskirstyti savo laiką taip, kad po susitikimo su vaikais pasimatytų su jumis – tai bus būtina. Jei ne – reiškia, atsisveikiname su juo.

6. Jūs nežinote, kur jis, ką veikia, kada jo laukti.

Jūsų vyras nemano reikalinga kalbėti su jumis apie savo planus ir pranešti, kur jis bus ir kada? Ar jums tai neatrodo keista? Aš dabar nekalbu apie paranoją, kai pastoviai reikalaujama ataskaitos apie geografinę lokaciją ir tikslų atvykimo laiką, tačiau elementaraus pasitikėjimo niekas neatšaukė. Rimti santykiai – žinoti, kur jūsų partneris ir kuo jis užsiima.

7. Jokių bendrų planų.

Bet kokie rimti santykiai anksčiau ar vėliau prieina iki to, kad pas vyrus ir moteris atsiranda tiek trumpalaikių, tiek ilgalaikių planų. Priešingu atveju, kaip suprasti, kas toliau, kur jūs judate ir ar verta kartu eiti toliau?

8. Jis neieško kompromiso.

Kiekvienas jūsų poroje turi savo istoriją, charakterį, vertę. Kompromisas – abiejų partnerių darbas, o ne tik jūsų. Jei jūs bandote ir visaip prisitaikote prie vyriškio, o jis nepasiruošęs elementariam kompromisui net smulkmenose, tai gal verta palikti jį ant kranto? Ir tada reikia išmokti atsijoti tokius iš savo gyvenimo ir gauti tai, ko jūs vertos – meilę, rūpestį ir nuoširdžius santykius!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page