Laisvalaikis

8 POŽYMIAI, LIUDIJANTYS, KAD DRAUGYSTĖ BAIGĖSI

  1. Jūs dažnai pykstatės. Taip, tarp draugų įvyksta konfliktai, kartais vienas kito nesupratimas, bet jei beveik kiekvienas susitikimas baigiasi susipykimu, tai jau yra ženklas, kad jūs esate nesuderinami. Draugystė turi nešti džiaugsmą, o ne įtampą, iššaukiančią stresą.
  2. Pavydas ir konkurencija. Jei jūs jaučiate būtinybę visą laiką kažką draugui įrodinėti, jūs jausitės ne komfortiškai, o ateis išsekimo jausmas. Draugystė – tai palaikymas ir pritarimas, o ne lenktynės, kas bus pirmas ir geresnis.
  3. Jei ši draugystė nieko į tavo gyvenimą neatneša. Būkim sąžiningi: jei kažkas nori būti tavo gyvenimo dalimi, tai yra akivaizdu. Taip pat, kaip svečiai ateina į jūsų namus su vaišėmis, taip ir draugas atneša į jūsų gyvenimą kažką naujo ir naudingo. Gal jis nuolatos jus palaiko.
  4. Draugystė turi būti tarp dviejų žmonių, jaučiančių tą patį, jie turi dėti pastangas, tą draugystę išlaikyti. Jei jūs nuolatos bandote ištempti draugą pasivaikščioti, o jis nuolat neturi tam laiko. Arba jis niekada jums neskambina pirmas. Tada verta apmąstyti, ar jums reikia vaikytis tą, kuris nesivaiko jūsų. Nustokite eikvoti energiją tiems, kurie jos nevertina.
  5. Kontrolė arba manipuliavimas. Jei šioje draugystėje jūs nesijaučiate savimi, palikite šį reikalą. Kai kurie žmonės mėgsta būti svarbiausiais kompanijoje arba turėti draugą, kuris jam patarnaus, merginą, vykdančią jo įsakymus, mėgdžiotoją ir pan. Na, tokia, kokia būna draugystė tarp daugelio mergaičių mokykloje.
  6. Pasakyk man, kas tavo draugas Ar jūsų draugas geras žmogus? Jei jūs bent sekundei suabejosite, pagalvokite, kaip jo reputacija atsispindi jūsiškėje. Greičiausiai, žmonės priima jus taip pat, kaip ir jūsų draugą.
  7. Jūs gaištate daug laiko, galvodami apie praeitį, vietoj to, kad galvotumėt apie ateitį.  Visi turi draugų nuo mokyklos laikų arba iš universiteto. Bet neverta tęsti su jais aktyvią draugystę vien todėl, kad jūs turite bendrą praeitį. Žmonės suauga ir tai yra normalu. Ir kai kurie pavirsta tais, kurie mums daugiau nekelia komfortiškumo jausmo.
  8. Draugystė negatyviai veikia jūsų savivertę. Draugystė – эtai apie tai, kad padėtumėt vienas kitam išgyventi šiame pasaulyje, o ne baksnoti nosį į tai, kokie mes vargšai. Jei šioje draugystėje jūs jaučiatės blogiau už savo draugą, reikia ją nutraukti.

Ir duok Dieve, kad kiekvienas iš mūsų turėtų ištikimą ir atsidavusį žmogų šalia, kuris niekada nepaliktų ir palaikytų nusivylimo minutėmis.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page