Idomybes

85 metų vyras rado kasetę su įrašu, padarytu mamos prieš 40 metų

Vorenas Bekas, kuriam jau 85, gyvena Amerikoje kartu su savo žmona Marva. Gegužės pabaigoje sutuoktiniai kreipėsi pagalbos į dukrą Melani, kad ši padėtų sutvarkyti senus daiktus. Pagyvenusiems tėvams jau sunku savarankiškai palaikyti tvarką būste, o vienoje iš spintų buvo suversti daiktai, prie kurių niekas neprisilietė 40 metų.

Tarp visų užmirštų ir, atrodytų, niekam nereikalingų daiktų mergina aptiko kasetę, užrašas ant kurios teigė, kad turinys adresuotas Bekui nuo jo mamos su meile. Kai Vorenas pamatė kasetę, drebančiomis dėl Parkinsono ligos rankomis nuskubėjo įdėti baterijos į grotuvą ir įjungti įrenginio. Melani pasidalijo, kad nors šie judesiai ėjosi sunkiai, tačiau buvo ypatingai svarbūs pagyvenusiam tėvui.

Turbūt Bekas planavo pasimėgauti sena muzika, įrašyta jam rūpestingos motinos. Tačiau vietoj praėjusių laikų hitų senelis išgirdo mamos balsą, kuris dainavo jam ypatingas dainas iš 20-ųjų praėjusio amžiaus metų: šios kompozicijos įsirėžė Voreno atmintyje, juk kadaise jos jį supo, ramino ar atvirkščiai – drąsino ir įkvėpė.

Ypač Bekui prie širdies buvo dvi dainos: Franko Kramito atliekama „Thanks For The Buggy Ride“ , o taip pat „Yes! We Have No Bananas“, kurią dainavo Bilis Džonsas. Šias kompozicijas Vorenas seniai dainavo kartu su motina, kai jo šeima gyveno tėčio darbo vietoje – vienoje iš geležinkelio stočių Jutos valstijoje.

Kai Bekas išgirdo pirmus 40 metų senumo įrašo garsus, jis akimirksniu pažino artimą balsą. Vyras negalėjo nuraminti didelio rankų drebulio ir pravirko. Melani nufilmavo šiuos jautrius momentus. Beko mamos nebeliko 2001-aisiais, ji mirė eidama 90-uosius ir paliko amžiną atmintį apie save ir pėdsaką artimųjų širdyse. Voreno sutuoktinė prisipažino, kad moteris buvo mylinti ir rūpestinga motina, nuostabi anyta. Melani dukra irgi prisiminė mylimą močiutę. Visa šeima paniro į prisiminimus, kuriuos atgaivino sena kasetė. Visi ilgai kalbėjosi apie praėjusius laikus.

Sujaudinto senelio žmona Marva buvo taip įkvėpta, kad pati įrašė žodžius savo penkiems jau seniai suaugusiems vaikams. Ji prisipažino, kad praleido gyvenimą su puikiu vyru, tačiau geriausiu sutuoktinių kūrinių tapo būtent dukterys ir sūnūs – Todas, Melani, Skotas, Vorenas ir Markas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page