Idomybes

86 metų nuotaka pakerėjo internetą vestuvine suknele

Visa interneto erdvė aptarinėja „stilingiausią pagyvenusią nuotaką“. Mili Teilor-Morison ištekėjo 86 metų, įrodžiusi, kad amžius meilei nesvarbus. Neseniai ji ir 85-erių Haroldas Morisonas tapo sutuoktiniais, be to, nuotaka sužavėjo visus ceremonijos svečius savo vestuviniu apdaru, kurį dar ir sugalvojo pati.

Mili, kuri ištekėjo antrą kartą, fotografiją Facebooke publikavo jos anūkė.

Ji papasakojo, kad savo vestuvinį įvaizdį Mili apgalvojo pati „nuo-iki“. Jaunystėje ji dirbo modeliu, todėl pakankamai artima mados pasauliui.

Dėka savo karjeros moteris pasižymi puikiu skoniu ir sugebėjimu pasirinkti teisingus dizaino sprendimus. Žiūrime į jos stulbinantį apdarą.

Nuostabu taip atrodyti būnant 86 metų.

Puokštė idealiai dera prie jos įvaizdžio.

Pamergės. Su savo pirmuoju vyru Mili pragyveno 41 metus. Deja, jis anksti mirė. Ir ji ryžosi antrai santuokai tik praėjus 24 metams po jo mirties. Antrasis jos vyras – senas bičiulis, kuris buvo šalia visą jos gyvenimą. Jie susituokė Veronos mieste, Naujojo Džersio valstijoje JAV.

Mili anūkė Hadidža močiutės foto publikavo Facebooke. Įrašas pasirodė toks populiarus, kad
surinko 100 tūkstančių „patinka“.

Ji panaši į karalienę.

Komentaruose prie nuotraukos Hadidža parašė štai ką: „Mano močiutei visai neseniai sukako 86, o jos naujajam vyrui 86 sukaks gruodį. Močiutė buvo ištekėjusi už senelio 41 metus, o paskui jo nebeliko.

Visa mūsų šeima laiminga, kad ji vėl rado meilė praėjus beveik 25 metams!“ Pirmasis jaunavedžių šokis.

Laiminga šeima.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page