9 keisti dalykai, kurie gali nutikti jums miegant

Ar kada nors jautėte ką nors keisto miegodami? Na, jei taip, tai jūs – ne vienintelis. Iš tikrųjų daug kas gali nutikti, kai jūs tiesiog miegate.

1. Nušvitimas miegant

Šis momentas iš tikrųjų yra geriausias atsakymas į problemą, kurios jūs ieškojote. Kai miegosite, nušvitimo metu smegenys duos jums patarimą. Vienintelis dalykas, ką jums reikia padaryti, tai pabandyti atsiminti tai prabudus.

2. Neakivaizdi patirtis

Pagal šią patirtį žmogus pusę amžiaus miega. Jis gali matyti save kažkur ne kūne. Nors šį reiškinį labai sunku ištirti, kai kurie mokslininkai žino, kad ši iliuzija iš tikrųjų egzistuoja. Tačiau jie nėra iki galo įsitikinę, kodėl tai vyksta.

3. Pasikartojantys sapnai

Dauguma žmonių sapnuoja pasikartojančius sapnus – kelias naktis ar metus iš eilės. Pasikartojantis sapnas turi vėl tokį patį siužetą. Psichologai sako, kad smegenys naudoja pasikartojančius motyvus sapne, kad priverstų mus pamatyti kažką, ko nepamatėme realybėje.

4. Kritimas į lovą

Dauguma žmonių gali patirtį jausmą, lyg juos numetė ant lovos. Jei tai įvyko, galite krūptelėti ir atsibusti po sapno, kuriame skridote ar kritote. Tai gali nutikti, jei smegenys išsigando.

5. Sapnas sapne

Galite pamanyti, kad prabudote, tačiau vyksta keisti dalykai. Vadinasi, prieš pabusdami jūs kažką sapnavote.

6. Lunatizmas

Lunatikuodamas žmogus kietai miega, tačiau raumenų paralyžiaus nebūna. Todėl žmogus gali vaikščioti arba net palikti namus. Ryte jis nepamena nieko, kas vyko lunatikuojant. Lunatizmas gali būti labai pavojingas. Tai nutinka mažiau nei 10 proc. gyventojų, priežastis neaiški.

7. Miego aptarimas

Žmonės, kurie kalba per miegus, kenčia nuo sąžinės priekaištų. Tai nėra pavojinga, jei nepergyvenate, kad sapnuodami išpasakosite visas savo paslaptis. Vyrai ir vaikai į tai linkę labiau. Pagrindinė to priežastis – stresas.

8. Hipnozinės haliucinacijos

Tokių haliucinacijų nutinka, kai žmogus tuoj užmigs, bet vis dar išlieka budrus ir protu mato vaizdus. Tai dažniausiai baisūs veidai arba būtybės. Dažniausiai juos mato vaikai. Jų gali atsirasti dėl streso arba aktyvios vaizduotės.

9. Miego paralyžius

Jei jūs kada nors tai patyrėte, turite žinoti, koks baisus gali būti miego paralyžius. Kai tai įvyks, prabusite vidury nakties ir negalėsite pajudėti. Jums taip pat gali prasidėti haliucinacijos, kad kambaryje dar kažkas yra. Tai vyksta, kai raumenys „atsijungia“, bet smegenys išlieka budrios. Maždaug 7 proc. gyventojų nors kartą gyvenime patiria miego paralyžių.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus