Idomybes

96 metų senutė nusprendė parduoti savo namą. Kai nekilnojamojo turto agentūros darbuotojai atvyko padaryti namo nuotraukų ir įėjo į šį namą – jie apstulbo!

Tai dažnai atsitinka, jei nekilnojamojo turto darbuotojas nesąžiningas, jis stengiasi iš pažiūros „gerą“ butą parduoti apgaulės būdu, įkeldamas į svetainę ne to buto nuotraukas. Ir kada atsiranda susidomėjęs klientas, apžiūrėdamas butą, jis mato visai kitą vaizdą – ne tą butą, kurį matė svetainėje, kai rinkosi tinkamą būstą ateičiai.

Ir kai senutė, kuriai jau buvo 96 metai, atėjo į nekilnojamojo turto agentūrą, kad parduotų savo butą, agentūros darbuotojai skeptiškai pažiūrėjo į jos prašymą. Ir kai atvyko į objektą, priešais juos stovėjo tikra „seniena“.  Aplink tokių buvo labai daug.

Agentūros darbuotojas, pamatęs šį namą, jau buvo pasiruošęs pamatyti krūvą senų daiktų, seną santechniką, kurią seniai reikėjo pakeisti. Tačiau darbuotojas buvo neteisus…

Įėjęs į namą, nekilnojamojo turto agentūros darbuotojas atsidūrė prieškambaryje, kuris buvo nudažytas neįtikėtinai malonia baltai žydra spalva. Toks jausmas, lyg jis pateko į rūmus.

Štai jis! Neįtikėtinas penkiasdešimtųjų grožis! Minkštas aksomas, pasakiški minkštasuoliai ir sofos.

Senutės namuose buvo erdvu ir šviesu, o kruopštus kiekvienos detalės išdėstymas buvo tikrai įspūdingas.

O virtuvėje švelniai rožiniai pasteliniai tonai kėlė apetitą.

Rožinių ir violetinių tonų miegamieji kambariai atrodė prabangiai! Kaip tikrosioms karališkoms personoms!

Vonios kambaryje darbuotojo laukė neapsakomas grožis ir švara!

Kambarys su baru, kur galima gerai pasilinksminti.

Kadaise nejauna moteris dirbo siuvėja ir mezgėja. Ir atrodo, į šį namą ji įdėjo savo sielą ir meilę.

Agentūros darbuotojai pavadino namą „Pasislėpusiu perlu kriauklėje“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page