Agurkinės veido kaukės: balina, maitina, sutraukia poras

Nuo seno žinoma, kad agurkai tinkami ne tik valgymui, tai dar ir puiki priemonė veido ir kaklo odos grožiui puoselėti. Veido kaukės su agurkais gaivina, šviesina ir maitina veido odą. Pateikiame 5 veido kaukių receptus su šviežiais agurkais.

Veido kaukė vystančiai, papilkėjusiai odai
Reikės:

1 valgomojo šaukšto agurko tyrelės,
1 arbatinio šaukštelio medaus.

Tarkuoto agurko tyrelę sumaišome su medumi, užtepame ant gerai nuplautos veido ir kaklo odos ir palaikome 20-30 minučių. Po procedūros veidą nuplauname drungnu vandeniu, nusausiname ir patepame kremu.

Balinanti ir poras sutraukianti veido kaukė
Reikės:

1 nedidelio agurko,
1 kiaušinio trynio,
1 valgomojo šaukšto alyvuogių aliejaus,
1 arbatinio šaukštelio obuolių acto.

Agurką sutarkuojame, sumaišome su alyvuogių aliejumi, kiaušinio tryniu ir obuolių actu. Gautą košelę tepame ant nuplautos ir nusausintos veido odos ir palaikome 20-30 minučių. Po procedūros veidą nuplauname drungnu vandeniu, nusausiname ir patepame kremu.

Gaivinanti, balinanti ir poras sutraukianti kaukė riebiai odai
Reikės:

1 šviežio, nedidelio agurko,
1 kiaušinio baltymo.

Kiaušinio baltymą suplakame, sumaišome su smulkiai tarkuotu agurku. Gauta košele ištepame nuplautą ir nusausintą veido ir kaklo odą ir palaikome 20-30 minučių. Po procedūros veidą nuplauname šiltu vandeniu, nusausiname ir patepame kremu.

Riebios odos blizgesį naikinanti veido kaukė
Reikės:

1 nedidelio agurko;
2 valgomųjų šaukštų avižinių dribsnių.

Avižinius dribsnius sumalame į miltus, agurką smulkiai sutarkuojame ir abu ingredientus sumaišome. Gautą košelę tepame ant nuplautos ir nusausintos veido odos, ir palaikome 20-30 minučių. Po procedūros veidą nuplauname šiltu vandeniu, nusausiname ir patepame kremu.

Valomoji veido kaukė su agurkais
Reikės:

1 nedidelio agurko;
1 kiaušinio baltymo;
1,5 valgomojo šaukšto natūralaus jogurto;
1 valgomojo šaukšto pieno miltelių.
Nuplautą agurką smulkiai sutarkuojame ir sumaišome su kiaušinio baltymu, jogurtu, ir pieno milteliais. Gauta košele ištepame nuplautą ir nusausintą veido odą, ir palaikome 20-30 minučių. Po procedūros veidą nuplauname šiltu vandeniu, nusausiname ir patepame kremu.

šaltinis www.patarimupasaulis.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus