Без рубрики

Antakiai 50+ moterims: niuansai ir priežiūra

Niekam ne paslaptis, kad svarbų vaidmenį makiaže atlieka antakiai. Nuo jų formos, spalvos, linkio priklauso veido išraiška ir bendras įvaizdis. Antakiai gali tiek pridėti amžiaus, tiek ir padėti numesti keletą metų, todėl suaugusioms moterims rekomenduojama skirti jiems ypatingą dėmesį. Vizažistai rekomenduoja pirmenybę teikti natūraliai formai, kurią visada galima susigrąžinti, kreipiantis į permanentinio makiažo meistrą. Antakio galiukas būtinai plonas ir neilgas, o spalva šilta.

Siūlome išstudijuoti antakių priežiūros plonybes brandžiame amžiuje.

Platūs ar siauri?

Šiandien madingiausi antakiai – lyg pūkuoti vikšrai, tačiau suaugusioms moterims tai ne geriausias variantas. Vizažistai rekomenduoja 50+ damoms rinktis natūralią antakių formą, o ne vaikytis tendencijų.

Pernelyg siauri sudarys užvirtusio voko efektą, o labai platūs ant brandžios odos atrodo netvarkingai ir daro žvilgsnį nuleistą ir sunkų.

Spalva suaugusioms moterims turi ypatingą reikšmę Antakius ne tik galima, bet ir reikia dažyti, ypač brandžiame amžiuje, kadangi pas daugelį susidaro tuštumos. Tai jaunystėje tamsūs antakiai su šviesiais plaukais atrodo harmoningas derinys. Suaugusi moteris su
tokia išvaizda atrodys 10 metų vyresnė.

Vizažistai rekomenduoja rinktis antakių spalvą pagal plaukus.

Laikoma, kad blondinėms tinka 1 tonu tamsesnis atspalvis už plaukų, o brunetėms atvirkščiai – 1 tonu šviesesnis.

Permanentinis antakių makiažas – tai išeitis?

Šiandien permanentinis makiažas aktualus kaip niekada. Tai patogu, kadangi atsikeli iš ryto ir jau gražuolė. Ir dar tai išeitis toms, kurios savarankiškai negali pataisyti antakių formos pieštuko ir šešėlių
pagalba.

Yra įvairių permanentinio makiažo technikų, tačiau brandžiai odai geriausios pudravimas ir mikropigmentacija.

Tokia technika atrodo švelniai ir natūraliai, užpildo tuštumas tarp plaukelių ir sukuria šešėlinio ištušavimo efektą.

Related Articles

You cannot copy content of this page