Ar jūs žinote, kas yra tikra draugystė? Apie tai jums papasakos šuo ir dramblys!

Pažiūrėkite į šią stiprią draugyste, ji tikrai privers jus nusišypsoti ir padovanos gerą nuotaiką visai dienai! Afrikos dramblys vardu „Babls“, kuris sveria apie 4 tonas, ir juoda labrodoro retvirerio veislės kalytė „Bella“ – tikri draugai.

Gyvūnai gyvena „Mirtl-Bič safari parke“ Pietų Karolinoje ir labai prisirišę vienas prie kito. Didžiąją dienos dalį leidžia kartu. Straipsnio nuotraukos demonstruoja, kaip kalytė ir dramblys kartu ir linksmai leidžia laiką. Labiausiai jiems patinka žaisti kamuolio žaidimus baseine. „Babls“ stengiasi kaip galima toliau mesti kamuolį, o Bella įsibėgėja, šoka į vandenį ir plaukia, kad atiduotų kamuolį savo mylimajam draugui.

Dramblys parke gyvena nuo 1983 metų. Kalytė buvo priimta tik 2007 metais. Kai brakonieriai žiauriai nužudė Bubls tėvus, geri žmonės jį išgelbėjo. Per tuos metus dramblys labai užaugo, kaip ir jo meilė plaukimui.

2007 metais rūpestingi parko vadovai pastatė Babls didžiulį baseiną, kad dramblys galėtų jame maudytis bei pasislėpti nuo karštos saulės. Tais pačiais metais parke apsigyveno kalytė Bella, kuriai labai patiko dramblio puikus baseinas. Nuo tos dienos ir prasidėjo jų tikra ir neatskiriama draugystė!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus