AR VERTA KARTU SU SAVIMI PASIIMTI SAVO AUGINTINĮ ATOSTOUTI?

Kiekviena šeima, kuri turi naminį gyvūnėlį, ypač katytę ar šunelį, bent kartą gyvenime susidūrė su klausimu, kur palikti gyvūną savo atostogų metu.

Ar pasiimti su savimi ar nepasiimti savo mažesniuosius broliukus į kelionę? Kaip jie išgyvens išsiskyrimą su savo mylimais šeimininkais?
Jei jūs turite katę, tai jums neverta nerimauti. Jūs galite drąsiai nupirkti katei pakankamai maisto ir palikti savo augintinę kaimynams ar geriems draugams.
Visa tai, kas buvo paminėta aukščiau, susiję ne tik su katėmis, bet ir su kitais augintiniais, tai žiurkėnai, šinšilos, papūgos, jūrų kiaulytės, triušiai ir kt. Jie net nepastebės jūsų nebuvimo, jeigu bus tinkamai prižiūrimi. Ir jums atostogų metu bus daug patogiau be erdvaus augintinio narvelio. Svarbiausia šioje situacijoje – tai pasitikėjimas žmogumi, kuris dabar laikinai prižiūri jūsų augintinį.

Bet šunų savininkams gali kilti problemų. Šunys dažnai yra labiau linkę prisirišti prie šeimininkų. Išskirimas su jais – tai augintiniams didžiulis stresas. Jie gali net paskelbti boikotą, nieko nevalgyti ir negerti. Ypač tai susiję su Brazilų mastifais, rotveileriais, Vokietijos ir Centrinės Azijos aviganiais, buldogais ir kitomis šunų veislėmis. Su tokiais šunimis kaip pudelis, dobermanas, retriveris, problemų bus žymiai mažiau. Jie gali šiek tiek paliūdėti, tačiau greitai adaptuosis prie naujos aplinkos.

Jei jūsų laukia kelionę ilgesniam laikui, geriau pasirinkti kitą savo šuns priežiūros variantą, nes ne kiekvienas, net artimiausias draugas, imsis tokios atsakomybės. Ir, tiesą sakant, tai labai varginantis darbas. Apsvarstykite gyvūnų viešbučio ar kinologo paslaugų variantus. Tai, žinoma, malonumas nėra pigus, bet jūsų šuo bus nuolat profesionaliai prižiūrimas.

Bet jei jūsų mylimas augintinis atsisako pasilikti svetimų žmonių priežiūroje, tai jūs neturite kitos išeities, kaip pasiimti jį su savimi į kelionę.
Svarbiausia prieš kelionę – tai apsilankymas pas veterinarijos gydytoją.
Jis apžiūrės gyvūnėlį ir gali paskirti jam raminamuosius preparatus.
Paprastai naminiai augintiniai keliauja su savo šeimininkais lengvai ir be jokių problemų .

Nebijokite rizikuoti. Galbūt kelionės su mielu draugu atneš jums daug naujų ir teigiamų emocijų.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus