Idomybes

„Argi tai įmanoma?“: kaip dabar atrodo mergina, kuri nusprendė tapti tamsiaode

Dažnai žmonėms jų išvaizdoje kažkas nepatinka ir tada jie kreipiasi pagalbos į plastikos chirurgus. Galima pakeisti krūtinės dydį, patempti veido ovalą, atlikti liposakciją ir dar daugybę procedūrų. Bet ar jūs žinojote, kad dabar galima pakeisti net odos spalvą?

O štai Martina Big iš Vokietijos tai ne tik žinojo, bet ir ryžosi tokiai procedūrai. Taip iš šviesiaodės blondinės ji tapo mergina su tamsia oda.

Kaip prisipažįsta pati Martina, jai visada patiko tamsiaodžiai žmonės. Ir kartą jos kosmetologė pasiūlė merginai po oda suleisti melatonino, kad pakeistų spalvą.

Taip vos 3 injekcijų pagalba vokietė pasidarė tamsi, taip pat pasikeitė jos akių spalva, plaukai tapo garbanoti. Žodžiu, Martinos dabar visai neatskirsi nuo afroamerikietės.

Vėliau 31 metų mergina išvyko į Afriką, ėmė studijuoti visas jų tradicijas ir net perėmė jų tikėjimą. Dabar ji tikra afrikietė.

Be to, susipažino su vyriškiui, taipogi pasiryžusiam tokiai procedūrai ir prieš metus susituokė.

Štai tokia įdomi pora.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page