Astrologai įspėja dėl pinigų: dviejų ženklų laukia finansinės staigmenos.

Avinas Reikalai neblogai judės į priekį. Dalykinėje srityje kristalizuosis gana konkretūs planai ir būdai jiems įgyvendinti. Sumaniai sudarysite sutartis, rūpinsitės transportu, ryšiais. Regis, pildysis kai kurios jūsų puoselėtos romantiškos viltys.
Tauras Tikriausiai teks suktis kasdieninių darbų verpete, aptarti ne kartą svarstytus klausimus, tarpininkauti. Būsite nepakeičiami ir patikimi, suprantama, jei gausite deramą atlygį. Galite rasti naujų reikalingų ryšių.
Dvyniai Gali padvelkti permainomis. Ne tiek gilinkitės į kitų trūkumus, kiek pasirūpinkite savo psichologiniais kompleksais, netikusiais įpročiais. Reikalingas korekcijas pradėkite nuo savęs ir geriau nedelsiant, kartu su pavasariniu polėkiu.
Vėžys Gali būti pareikalauta, kad imtumėtės didesnės atsakomybės, pademonstruotumėte kompetenciją, žinias arba kad vyktumėte į konferenciją, seminarą ar kitą renginį. Galite tikėtis vertingų patirčių. Vakaras tinkamas sportui.
Liūtas Šiandieną jums gali iškilti pasirinkimo klausimas profesinėje, politikos srityje arba asmeniniuose santykiuose. Galbūt turėsite galimybę realiai išbandyti savo jėgas, žinias. Gali būti organizuojami jums aktualūs renginiai. Mergelė Aktualūs bus finansiniai reikalai. Jeigu pašaliniai kontaktai neiškraipys dienotvarkės, galbūt padarysite darbelį, kuris leis pasipelnyti, užsitikrinti finansavimą ar pan. Palanku aiškintis nesutarimus, reguliuoti santykius.
Svarstyklės Tie iš jūsų, kurie savo veikloje remiasi protu bei intuicija, fantazija, nestokos entuziazmo. Tačiau gali būti, kad kai kurios geros idėjos aplips tuščiomis iliuzijomis, praras realumą. Regis, slapta dūsausite iš meilės.
Skorpionas Diena bus kupina reikalų, kuriuos sėkmingai tvarkysite. Nestokosite kūrybingumo, liežuvio aštrumo bei komercinio apsukrumo. Įmanomos naujos intriguojamos pažintys.
Šaulys Šiandien bus aktualūs bus tiek savi, tiek kitų žmonių turtiniai, piniginiai reikalai. Tikėtina, kad darysite pajamų ar išlaidų apskaitą, planuosite reikiamus pirkinius. Galbūt pažįstamas žmogus pasiūlys įsigyti gerą daiktą.
Ožiaragis Gali kilti impulsas mesti įgrisusius darbus ir užsiimti tuo, kas malonu ir iš tikrųjų domina. Būsite nusiteikę išlaidauti, kad nudžiugintumėte artimus žmones ar kažkam padarytumėte įspūdį. Sėkmė labiausiai priklausys nuo sugebėjimo bendrauti.
Vandenis Stigs tvarkos jūsų aplinkoje ir bus sunku su tuo taikstytis, tačiau vargu ar užteks laiko ir jėgų nuosekliai imtis darbų. Norėsis pakeisti nepakeičiamus dalykus. Būtų gerai, jei jums padėtų artimi žmonės. Tai pridėtų ūpo ir sėkmės.
Žuvys Būsite dosnūs, ypač savo vaikams ir mylimiesiems. Sėkmingai darbuositės kūrybinėje srityje, nevengsite rizikos, nuotykių. Tikėtinos verslo avantiūros. Vakare tiktų užsukti į sporto klubą arba kur nors pašokti, pajudėti.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus