Astrologinė prognozė gruodžio 30-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Svajosite apie malonius susitikimus, keliones. Suintensyvės kontaktai su giminaičiais. Galbūt gausite iš jus dominančio žmogaus laišką, pasiūlymą arba patys jį teiksite.

JAUTIS. Seksis tvarkyti ūkinius, buitinius reikalus, prekiauti ir apsipirkti. Tikėtinas savo materialinės padėties įvertinimas, pajamų ir išlaidų planavimas. Jausite poreikį su kažkuo pasitarti, išsiaiškinti santykius. Tai išties būtų prasminga.

DVYNIAI. Rami, maloni, optimizmo teikianti diena. Jeigu turite realius savaitgalio planus, be vargo ar netgi su malonumu juos įgyvendinsite. Aktyviai reikšitės namuose ir pažįstamų tarpe. Visgi nuotaikos ir emocijos bus labai nepastovios.

VĖŽYS. Svajosite apie nelengvai įgyvendinamus dalykus. Galbūt imsitės kūrybinių sumanymų. Būtų gerai, kad pasilaikytumėte sveikos dietos, gerai pailsėtumėte. Saugiausi, laimingiausi jausitės savo jaukiuose namuose.

LIŪTAS. Kažkoks pomėgis ar vienadienis interesas sukels energijos antplūdį. Tai gali būti susiję su kolektyviniu sambūriu, draugų susitikimu. Vakare tikėtinas įdomus renginys arba pobūvis.

MERGELĖ. Būsite nusiteikę politikuoti, diskutuoti apie globalines problemas, apie keliones, užsienį, svetimas kultūras ir pan. Tikriausiai turėsite neprastų pašnekovų, tad pasikeitimas informacija bus naudingas.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai stabilizuosis santykiai su kai kuriais žmonėmis, dings įtampa, nepasitikėjimas. Diplomatiškai bendrausite, keisitės nuomonėmis, stengsitės viską vertinti kuo objektyviau. Iš užsienio galite sulaukti svarbaus svečio ar žinios.

SKORPIONAS. Augs noras sublizgėti kai kurių pažįstamų, draugų akyse. Būsite linkę girtis, ne pagal išgales išlaidauti, tenkinti savo ir kitų įnorius. Vakare nusimato romantiškas pasimatymas arba nekasdieniška pramoga.

ŠAULYS. Šiandien noriai bendrausite ir tai padės atgaivinti ryšius, pažintis. Nevenkite kompanijos, bet pagal galimybes atlikite kai kuriuos susikaupusius darbus. Vakaras gali būti romantiškas, jei jį praleisite su patinkančiu asmeniu.

OŽIARAGIS. Neblogai eisis ūkiniai, buitiniai darbai. Tikriausiai jums labai parūps įvaizdis ir visa, kas padeda atrodyti gražiau bei jaustis šauniau. Galbūt kreipsitės į grožio specialistus su ypatingais pageidavimais. Regis, būsite suprasti.

VANDENIS. Savo žavesiu žadinsite romantiškas emocijas ir seksualinius troškimus. Jus atakuos draugai ir gerbėjai. Puikus metas atnaujinti santykius, pradėti viską iš pradžių, jeigu kažkoks svarbus ryšys patyrė laikiną krizę.

ŽUVYS. Šiandien nemėginsite išsisukti nuo šeimyninių pareigų, buitinių rūpesčių. Namų židiniui teiksite pirmenybę. Net ir nedideles problemas patartina spręsti pasitarus su artimaisiais. Taip bus ir ramiau, ir klaidų tikimybė mažesnė.

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus