Astrologinė prognozė sausio 6-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Nesitikėkite, kad šiandien nei iš šio, nei iš to pradės sektis įgyvendinti tai, apie ką svajojote. Akivaizdu, kad kai kuriuose reikaluose jums reikia ne pritarimo, o kritikos, antraip galite neobjektyviai įvertinti savo galimybes.

JAUTIS. Būsite kupini šaunių planų, tarp jų – romantiškų. Puoselėsite laimėtojo ambicijas. Visgi nebūtinai viskas klostysis pagal jūsų įsivaizduojamą scenarijų. Tačiau net ir kažkiek pralaimėję galėsite atsigriebti, jei neprarasite ūpo bei motyvacijos.

DVYNIAI. Tikriausiai ieškosite, kur išlieti susikaupusią energiją. Galite nemažai nuveikti buityje, kasdieniniuose reikaluose. Tik vargu ar emocine prasme jus tenkins toks dalykas kaip rutina. Norėsis kažko egzotiškesnio. Atsargiai su technika bei kelyje.

VĖŽYS. Gali būti aktualūs reikalai, susiję su pirkimu ar pardavimu, transportu, ryšiais. Aktyvių ir racionalių pažįstamų pastebėjimai, patarimai gali labai praversti. Kita vertus, kai kas privers geriau suvokti rizikos tikimybę.

LIŪTAS. Mintys suksis apie materialius dalykus. Galite susigundyti nepigiu daiktu ar paslauga. Galbūt dėl to būsite nusiteikę kažkaip rizikuoti. Labai svarbu nenumoti ranka į etinius dalykus, pažadus.

MERGELĖ. Gali atsinaujinti ar užsimegzti vienokie ar kitokie ryšiai. Jei pajusite, kad nespėjate susidoroti su numatytais reikalais, galite keistomis užuominomis priekaištauti aplinkiniams, kurias jie nelabai supras. Saugokitės avarinių situacijų.

SVARSTYKLĖS. Nors būsite kūrybingi, meniški, tačiau jėgų turėsite ne tiek daug, kaip norėtumėte. Venkite įtampos bet kokioje veikloje, sporte, geriau padarykite per mažai negu persistenkite.

SKORPIONAS. Būsite nusiteikę aktyviai bendrauti, diskutuoti, sportuoti, tad ieškosite bendraminčių draugijos. Neatrodo, kad kokiai nors saviraiškai kiltų kliūčių. Turėtumėte šauniai praleisti laisvalaikį, iki valiai išsikalbėti ir labai daug nuveikti.

ŠAULYS. Neblogai seksis, jeigu esate suplanavę užsiimti protine, medicinine, psichologine ar kūrybine veikla. Iš pasąmonės gali iškilti labai įdomių idėjų ir įžvalgų.

OŽIARAGIS. Nusimato kelionė pas gimines ar į kažkokį ypatingą renginį. Gali būti, kad teks bendrauti su įžymiais asmenimis, publika. Galite galvoti apie rimtas permainas. Galbūt tam tikra prasme būsite vertinami, lyginami su kitais.

VANDENIS. Ši diena slepia savyje daug įtampos. Vis dėlto būsite itin įžvalgūs visame tame, kas susiję su finansais, komercija, seksualinėmis pagundomis. Jeigu išgirsite gražiai skambančių pažadų, tiksliai išsiaiškinkite, kas, kaip ir už kiek.

ŽUVYS. Šiandien būsite gana aktyvūs, nusiteikę atvirai saviraiškai ir santykiams. Galbūt užmegsite svarbų ryšį. Tačiau gali kiek erzinti didelis aplinkinių reiklumas jūsų įvaizdžio, mokymosi, sporto ar kitų rezultatų atžvilgiu.

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus