Astrologinė prognozė sausio 7-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Gali kilti ūpas keisti gyvenimo būdą, mitybą, pabaigti nebaigtus namų ūkio ar kitus darbus. Ir išties užsidegimo tai įgyvendinti jums neturėtų pritrūkti, ypač jei prisijungs partneris, artimi žmonės, vaikai.

JAUTIS. Palanku spręsti asmenines ir vaikų problemas. Pasižymėsite išaugusiu gyvybingumu, seksualumu. Sporte, meilės reikaluose gali gimti naujų stimulų, galbūt dėl pastebėtos konkurencijos, stiprių varžovų įtakos.

DVYNIAI. Stenkitės, kad pagerėtų santykiai šeimoje. Kad ir kokie neįdomūs atrodytų praktiniai reikalai, buitis, derėtų juos sutvarkyti. Pravartu suktis kuo vikriau, kad liktų laiko smagiam, romantiškam laisvalaikiui, įdomiems žaidimams.

VĖŽYS. Šiandien noriai bendrausite, svečiuositės. Turėtų pavykti išsiaiškinti daug aktualių dalykų. Kita vertus, vakare jums gali pasirodyti, kad kažkokios pastabos, įvertinimai nėra malonūs arba kad jumis mėginama pasinaudoti.

LIŪTAS. Tikėtinas pokalbis apie galimybes finansinei, materialinei būklei pagerinti, pasiskolinti, įsigyti naujus baldus ar atnaujinti senuosius. Turėtumėte sulaukti reikalingos pagalbos arba geranoriškų patarimų.

MERGELĖ. Nuoširdžiai pasidomėkite vaikų, namiškių reikalais, padėkite surasti reikalingą informaciją. Jiems jūsų dėmesys gali būti lyg gydantis balzamas. Nesunkiai įvesite tvarką namuose ir noriai priimsite į svečius kaimynus, giminaičius.

SVARSTYKLĖS. Problemų šiandien gali kelti jūsų nerimas, pasąmoninės baimės. Pasistenkite atsipalaiduoti, o savo artimiesiems nebijokite prisipažinti, kad jaučiatės pažeidžiami. Kartu bus lengviau tai įveikti. Sulauksite dėmesio, pagalbos.

SKORPIONAS. Galite pasireikšti prieš publiką, užmegzti reikšmingą pažintį. Galbūt įsitrauksite į kokį nors projektą, bendraminčių grupę arba nueisite į klubą ir smagiai praleisite laisvalaikį.

ŠAULYS. Nedalykinėje situacijoje gali įvykti svarbus užkulisinis pokalbis, kuris galbūt turės įtakos jūsų profesinei ar verslo ateičiai. Daugiau dėmesio derėtų skirti vaikams, šeimai.

OŽIARAGIS. Domėsitės tuo, kas toli nuo kasdienybės. Jeigu nesate išvykę, tai turbūt nemažai valandų praleisite prie interneto. Galima pažintis, kuri jau iš pat pradžių jus labai suintriguos. Tik nebūkite smulkmeniški, nebambėkite dėl niekų.

VANDENIS. Pajusite permainų troškulį. Vieniems iš jūsų gali parūpti aistringos pagundos, kitiems kils ūpas kažką perdarinėti, persiuvinėti, renovuoti. Jeigu užsiimate remontu, taisote techniką, patys save kažkuo nustebinsite.

ŽUVYS. Jei turite problemų, susijusių su jausmais, partneryste, šiandien nesunkiai viską išsiaiškinsite. Gali atsitikti taip, kad senos aistros staiga vėl suliepsnos, o vienišiesiems nauja pažintis taps gyvenimo varikliu.

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus