Atėnuose viešintis princas Charlesas susitiko su Graikijos Ortodoksų Bažnyčios vadovu

Didžiosios Britanijos sosto įpėdinis Velso princas Charlesas (Čarlzas) per oficialų vizitą Atėnuose susitiko su Graikijos Ortodoksų Bažnyčios vadovu arkivyskupu Jeronimu (Ieronymos).

Charlesas seniai domisi ortodoksų krikščionių tikėjimu ir yra privačiai lankęsis vienuolynuose Rumunijoje bei Graikijoje.

Graikijos Korfu saloje gimė Charleso tėvas princas Philipas (Filipas) – vienintelis Graikijos princo Andriejaus, Graikijos karaliaus Konstantino jaunesniojo brolio, ir princesės Alice Battenberg (Alicijos Batenberg) sūnus.

Ketvirtadienį Velso princas su žmona, Kornvalio kunigaikštiene Camilla (Kamila), taip pat pasivaikščiojo po Atėnų centrą, pasišnekučiavo su praeiviais ir apsilankė nedidelėje Bizantijos imperijos laikų bažnyčioje.

Velso princas taip pat ketino apsilankyti istoriniame graikų karo laive „Georgios Averof“, kuriame dabar veikia muziejus ant vandens.

Britų karališkosios šeimos nariai į Graikiją trijų dienų vizito atvyko trečiadienį ir tą pačią dieną susitiko su šalies ministru pirmininku ir prezidentu. Penktadienį pora ketina apsilankyti Kretos saloje.

šaltinis www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus