Patarimai

Atsibodo musės? Atėjo laikas parodyti priemonę su vandens paketu ir monetomis.

Covid virusas gerokai ištuštino vartotojų pinigines ir todėl vieni sutinka vasarą be naujo kondicionieriaus, o kiti ir seno pasitaisyti negali. Ką ten – nėra pinigų net tinkleliui ant langų, kurie bus atviri visą laiką dėl nežmoniško karščio. O musėms ir kitiems vabzdžiams tai kažkaip visai nerūpi. Vakarų šalyse prisimintas senas būdas su vandens paketu ir monetomis.

Mums reikia visai paprastų daiktų. Peršviečiamo maišelio, litro-kito švaraus vandens ir keleto blizgančių monetų. Vandenį supilam į maišelį, ten sumetam ir monetas, patį maišelį kabinam lange arba tarpduryje, taip sakant ten, kur yra musių kelias į patalpą. Daugiau nieko daryti nereikia, tegu sau kabo ir nubaido. Nors ne, dar šiek tiek padirbėkit – stebėkit, kad nei katinas, nei namiškiai nejudintų maišelio, nes teks balą valyti.

Idėja tame, kad vanduo tokioje formoje pavirsta linze ir padidina, o taip pat atspindi šviesą. Blizgantis metalas blyksi, o tai sudėtingai musės akiai atrodo lyg didžiulė, neįveikiama kliūtis. Lyg vandens siena, jei rinkti analogą, o maudytis musės nemėgsta. Šimtaprocentinės garantijos neduodam, bet kažkiek dūzgiančiųjų tikrai nubaidys. Vandenį galima pakeisti panašiu skysčiu, vietoj maišelio paimti kitą indą, monetas pakeisti kažkuo blizgančiu. Bet dėmesio! Saulėtą dieną maišelis su vandeniu gali sufokusuoti spindulius ir netgi kažką padegti! Geriau pakabinkite apsaugą patalpos viduje.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page