Atslinkusi stichija sugriovė planus grįžti namo: Jungtinėje Karalystėje – neįprasta padėtis

Sniegas, ledas ir vėjai sukėlė kelionių sutrikimus Jungtinėje Karalystėje.

Glazgo oro uostas tik neseniai vėl buvo atidarytas, po to kuomet dėl sniego skrydžiai buvo laikinai sustabdyti. Sniegas taip pat iškrito šiaurės Anglijoje ir pietiniuose Peninuose, kur dėl jo paskelbtas Anglijos meteorologijos tarnybos įspėjimas.

Temperatūra nukrito iki -12 ° C Loch Glascarnoch Škotijos aukštumose nakties metu.

Kelių tarnyba įspėjo, kad važiavimo sąlygos yra labai sunkios, arba apskritai neįveikiamos, sunkiausiai apsnigtose Didžiosios Britanijos teritorijose. Anglijos greitkelių darbuotojai paragino žmones planuoti savo keliones, stebėti oro prognozes ir susipakuoti antklodžių, maisto bei vandens rinkinį, jei jiems tikrai reikia keliauti.

Pranešama apie kelių uždarymą, įskaitant A537 Cat ir Fiddle, kurie yra palaidoti po storu sniegu. Taip pat pranešama apie elektros energijos tiekimo nutraukimus.

Kelių kruizų pervažos iš Plymoutho ir Portsmuto buvo atšauktos dėl blogo oro. Oro linijų “Aurigny Air Services” skrydis iš Gernsio į Mančesterį patyrė žaibo trenksmą, kai jis penktadienio rytą skrido į Wight salą.

Jis neteko dalies savo elektros ir paskelbė nepaprastąją padėtį, skrisdamas per Lamanšo sąsiaurį, prieš saugiai grįždamas į Gernsį. Skrydžiai Stanstedo oro uoste vėl vyksta pagal planą po to, kai trečiadienį šimtai keleivių buvo įstrigę po sniegu.

Šiaurės Anglijos dalyse iškrito 5 – 10 cm sniego, o aukštesnėse vietovėse daugiau nei 15 cm. Tuo tarpu kai kuriose pietų Velso ir pietvakarių Anglijos dalyse, kur oras yra drėgnesnis ir švelnesnis, paskelbtas geltonas įspėjimas dėl vėjo.

Šiose lietingesnėse dalyse gali kilti 80 km per valandą vėjas, o didžiausiose pakrančių zonose – iki 110 km per valandą.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus