Gyvūnai

Aviganės Nikos negydė veterinarijos klinikoje dėl pinigų trūkumo, tačiau dabar ji šeimos numylėtinė

Aviganę Niką su sužeista letena surado ir nuvežė į veterinarijos kliniką. Tačiau ją radę žmonės neturėjo pinigų gydymui, o klinikoje atsisakė tai daryti nemokamai. Todėl šuo vėl atsidūrė gatvėje.

Kažkas pamatė ją ant apsnigtos žemės, nufotografavo ir pasidalijo socialiniuose tinkluose. Taip Niką pamatė savanoriai, nuvežė į kitą kliniką ir socialiniuose tinkluose pradėjo lėšų rinkimo akciją.

Gydymas pavyko sėkmingai ir greitai augintinė rado naują šeimą. Ten ji pradėjo naują gyvenimą su nauju vardu Marlen. Tiesa, iš pradžių jai teko susidraugauti su 8 katinais, kurie buvo prieš tokį sugyventinį.

Tačiau Marlen buvo tokia draugiška, kad pūkuotukai susitaikė su jos buvimu.

Šuniui teko priprasti ir prie lauko. Šeimininkai nusprendė, kad augintinė greičiausiai pastoviai gyveno prie grandinės, todėl kad kieme elgėsi labai baikščiai. Ji vaikštinėdavo labai mažai ir esant mažiausiam diskomfortui bėgdavo į namą.

Bet praėjo laikas ir dabar Marlen – laimingas šuo, dovanojantis meilę ir švelnumą savo šeimai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page