„BALTIC MIDSUMMER FESTIVAL“ Londone

Sekmadienį, birželio 26 dieną 2016 m, Londono „Belhus Woods Country Park“ parke vyks, jau tapęs tradicija,  BALTIC MIDSUMMER FESTIVAL.

BALTIC MIDSUMMER FESTIVAL – tai vasaros saulėgrįžos šventė, kuri turi daug pavadinimų: Jaanipäev, Ligo, Jonnies ir Ivan Kupala.

BMF yra rengiamas jau ketvirtus metus ir yra labai populiarus. Kasmet parke susirenka vis daugiau ir daugiau lankytojų bei dalyvių, nes įėjimas į festivalį yra visiškai nemokamas!

Šiais metais festivalis tapo tarptautiniu ir vyks nauju formatu. Kartu su folkloro ansambliais, Baltijos šalių ir Rusijos tradiciniais šokiais bei  dainomis, yra kviečiamos šiuolaikinės populiarios grupės, dainininkai ir didžėjai iš įvairių šalių. Renginio organizatoriai žada puikų koncertą, konkursus ir pramogas!

Vaikų kaimas veiks visą dieną, kur vaikus laukia Aqua grimas, žaidimai ir varžybos, vaikštantys personažai-lėlės ir animatoriai bei daug kitų pramogų. Vaikams nebus nuobodu.

BALTIC MIDSUMMER FESTIVAL – tai unikali galimybė praleisti laiką su šeima ir draugais gryname ore, įsitraukti į tradicijas, klausytis gyvos muzikos ir mėgautis puikiu plataus asortimento maistu bei gėrimais. Niekas neliks abejingas!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus