Idomybes

Benamis grąžino moteriai 10000 dolerių čekį ir gavo kai ką daugiau, nei pinigai

Kaip dainavo viename vaikiškame filmuke neigiami herojai, „gerais darbais neišgarsėsi“. Bet šis benamis išgarsėjo būtent savo gero poelgio dėka.

Elmeras Alvaresas, kuris neturėjo nė grašio kišenėje ir pastaruosius kelis metus praleido gatvėje, slampinėjo Čerč Stritu Niuheivene, Konektikuto valstijoje.

Ir čia jis ant žemės pamatė kažkokį popierėlį. Pakėlęs jį pamatė, kad tai 10000 dolerių čekis, pasirašytas Robertos Hoski. Bet kuris žmogus priimtų tai kaip likimo dovaną. Tačiau Elmeras buvo ne toks.

Jis patraukė pas savo draugą ir rado šią moterį internete. Ji pasirodė esanti nekilnojamojo turto agentūros Outreach Realty Services savininkė. Alvaresui pavyko susisiekti su Hoski ir jis tą pačią dieną susitiko su ja, kad grąžintų čekį.

Roberta buvo šokiruota jo poelgio. Ji papasakojo Alvaresui, kad pati kadaise buvo benamė, tačiau išsimokslino ir sukūrė savo verslą nuo nulio.

Ji pasiūlė Elmerui mokytis savo nekilnojamojo turto mokykloje ir įteikė dosnų apdovanojimą. Bet tai dar ne viskas! Ji pareiškė, kad jam daugiau neteks miegoti šaltyje, kadangi jos kompanija suteiks jam būstą nemokamai. Be to, ji taip pat nusprendė sumokėti už jo anglų kalbos kursus.

Alvaresas prisipažino, kad nesitikėjo jokio apdovanojimo už savo poelgį. Tačiau jis suprato, kad gavo šansą pakeisti savo gyvenimą. Benamis žmogus net apsiverkė,kai Roberta jį apdovanojo. Jis pasakė: „Angelai gyvena ne tik danguje, bet ir žemėje“.

O ką jūs darytumėte, radę 10000 dolerių?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page