Broliai Ballai Lietuvoje: tėvo cirkas oro uoste sukėlė nematytą sąmyšį

LiAngelo ir LaMelo Ballai kartu su savo tėtušiu Lavaru nusileido Vilniaus oro uoste. Du paauglius iš JAV atlydėjo dar dešimt artimųjų, padėsiančių įsikurti ir apsiprasti Prienuose bei Birštone.

Lėktuvų leidimosi ir kilimo garsai tikrai nesukelia tiek triukšmo ir šiurmulio, kiek sukėlė Ballų šeimyna.

Jų lėktuvas vėlavo gerą valandą, o daiktus garsieji amerikiečiai pasiėmė paskutiniai. Nors buvo planuota, kad šie duos žiniasklaidai interviu, priekyje ėjęs garsusis tėtušis LaVaras net neketino sustoti.

Apsupti žurnalistų, operatorių ir fotografų Ballai ėjo nesustodami, o juos į preikį varė galingo stoto LaVaras.

Per visą sąmyšį buvo nesunku gauti per pakaušį su milžiniškomis televizijų kameros, krito jų stovai, lūžo detalės. Išspausti bent komentarą buvo neįmanoma, nes LaVaras tiesiog šūkavo visokias nęsamones.

Skandalingieji Ballai jau Lietuvoje!

Posted by TV3 televizija on Mittwoch, 3. Januar 2018

„Tikėjausi, kad bus šalta, bet aš labai karštas! Mes pradedame naują etapą. Mes čia žaisime krepšinį, valgysime ir miegosime. Kodėl pasirinkome Lietuvą? Tai ji mus pasirinko“

Kai sulaukė „Vytauto“ vandens buteliuko, L.Ballas pasiteiravo, ar nėra pieno.

„Jūs turite pieno?, – paklausė jis ir išgirdo teigiamą atsakymą. – Tai nuostabu“. Jis mielai pozavo gerbėjams ir toliau šūkavo kas papuola. Tuo tarpu vaikai išliko santūrūs ir atsakė į kelis klausimus apie savo žaidimą Lietuvoje. Kartu su jais atvyko seneliai ir draugai. Visi jie sulipo į specialiai užsakytą autobusą. L.Ballas spėjo pasipiktinti ir juo. „Jis kaip 1977 metų“, – juokėsi jis.

Broliai Ballai Lietuvoje žengs pirmuosius žingsnius profesionalų karjeroje. 16-metis LaMelo ir 19-metis LiAngelo apsivilks „Vytauto“ marškinėlius. Prieš atvykstant į Lietuvą buvo pasigirdę daug kalbų – kad broliai greitai palūš, jiems nebus ką čia ką veikti, galiausiai jie nesusikalbės su treneriu Virginijumi Šeškumi.

Krepšininkams žadamos 20-25 minutės per rungtynes Baltijos krepšinio lygoje (BBL), o Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) jų žaidimas priklausys nuo pačių pasirodymo.

L.Ballas JAV ir pasaulyje išgarsėjo tuo, kad visus tris savo vaikus nori matyti NBA lygoje. Vyriausias Lonzo jau žaidžia šioje lygoje, o LiAngelo ir LaMelo profesionalų karjerą pradės Lietuvoje, Prienų-Birštono „Vytaute“.

Vienas jų turėjo šiais metais žaisti UCLA univesitete, o kitas mokyklos komandoje, tačiau LaVaras nusprendė, kad jo vaikams bus geriau žaisti profesionaliai. Savo vaikus jis reklamuoja kaip įmanydamas – kalba garsiai, daug ir skandalingai, taip atkreipdamas į savo šeimą dėmesį. Apie Ballų šeimyną net rodomas TV šou. Šios laidos kūrybinė grupė taip pat atvyko į Lietuvą.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus